Autor Zpráva
stix
Profil *
ahoj.
mam div, s display:none a naskriptovanou udalost na zviditelneni (display:block) nicmene, kdyz v opere vyvolam udalost, nezobrazi se nic, nicmene pokud na misto, kde by se zmineny div mel zobrazit pretahnu jakekoliv win okno, pustim a zase jej odtahnu, div tam je. (resp. ta cast, kterou jsem 'prekryl' oknem)... nechapu to. nejaka pomoc? dekuji.
ve ff a ie je vse v poradku.
Charlie
Profil
Opera prostě obsahuje víc bugů, než si její vyznavači dokáží připustit. Zkus Javascriptem při zobrazení divu ovlivnit ještě jinou vlastnost prvku, třeba pozadí. Mohlo by se to zobrazit, nebo to alespoň něco udělat.
stix
Profil *
nepomohlo. porad stejny.
stix
Profil *
tak, div jsem mel napozicovany pomoci bottom, jakmile jsem zamenil za top, vse funguje jak ma, i v pozicich kde se predtim nic nezobrazilo...
DoubleThink
Profil *
Charlie
Nikdo netvrdí, že je Opera bezchybný prohlížeč.

Každopádně můžeš výrobce informovat:

Bug Report Wizard
Charlie
Profil
DoubleThink, co tak brouzdám po weblozích, tak vidím samé "Opera je dokonalá", "Opera je lepší než Firefox", "Opera umí všechno"...

Je to špatný přístup. Všechny browsery obsahují desítky, v některých případech stovky, a v případě IE statisíce chyb :-) A každému vyhovuje jiný prohlížeč, Já používám Firefox, jeden čas jsem byl i na Opeře i na Internet Exploreru. Firefox se mi zamlouvá nejvíc, tak ho používám. A je mi jedno, kolik obsahuje bugů.
Leo
Profil
"Každopádně můžeš výrobce informovat"

Nevim, proc bych mel delat za nekoho jeho praci a posilat pripominky ke komercnimu produktu. Leo
zimmi
Profil
Leo možná proto, aby se to celé zase někam posunulo a vzniklo něco dokonalejšího.
Zkrátka aby se přešlo na vyšší level.
Oswald
Profil
stix
tohle by mohlo pomoct (je v podstatě to, co radí Charlie):


document.getElementById(ID).style.minHeight = Math.ceil(Math.random() * 10) + 'px';


Mimochodem, tohle je úryvek z jendé funkce, kterou jsem pojmenoval fixGecko(), protože v tom scriptu měl probmlémy s překreslením pro změnu FireFox a spol .-) Volal jsem to po každé změně a bylo po problémech. Pokud se mění class, tak tyhle problémy většinou odpadají.
DoubleThink
Profil *
Opera má zejména naprosto unikátní interface - integrovaný poštovní klient, RSS, IRC, poznámky, download manager, BitTorrent.
Kromě toho má velice intuitivní ovládání - gesta myši, přepínání vlastních stylů, vypínání obrázků, přizpůsobení šířky stránky, ovládání hlasem.

... a to vše integrovaně a defaultně (nemusím instalovat 20 pluginů).

Renderovací engine je o něco horší, než u Firefoxu, ale ne o moc.

Proto používám Operu - protože se mi s ní dobře pracuje. Názory ostatních v tomto ohledu nepovažuji za relevantní.
Fred
Profil
Oswald Nefunguje to. Např.

<script type="text/javascript">
function pozadi(){
var tbl=document.getElementById('a')
var fC=tbl.firstChild;
if(tbl.firstChild.nodeType==3)fC=tbl.firstChild.nextSibling //gecko
fC.style.background='red'
tbl.style.minHeight=Math.ceil(Math.random()*10)+'px';
}
</script>
<input type="button" value="th-barva" onclick="pozadi()" />
<table id="a">
<thead>
<tr><th>a</th><th>b</th></tr>
</thead>
<tbody>
<tr><td>1</td><td>2</td></tr><tr><td>I</td><td>II</td></tr>
</tbody>
</table>
Meldo
Profil
Zasa debata o prehliadačoch ..... :-<
habendorf
Profil
Všechny browsery obsahují desítky, v některých případech stovky, a v případě IE statisíce chyb :-)

Tak např. mozilla (všechny produkty) už přelezla 307.000 bugů :o)
https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=307000

Samozřejmě je tam spousta duplicit a CND.
Fred
Profil
Tak to zkrátíme :-) Všechny browsery obsahují statisíce chyb.
habendorf
Profil
Zkrátíme to víc: Veškerý SW obsahuje statisíce chyb.
A nebo úplně lakonicky: Všechno má chyby :o)
Fred
Profil
habendorf To zní líp a schválně jestli někdo začne flame na Všechno má chyby :-))
peta
Profil *
zimmi Zasláno: 4.9.2005 13:58:22
Leo možná proto, aby se to celé zase někam posunulo a vzniklo něco dokonalejšího.
Zkrátka aby se přešlo na vyšší level.

No neviiim :))) Jeste do nedavna Opera neznala v oficialni stable verzi display:inline-block; ktere uz 3 roky pouzivali ostatni prohlizece. Ze by presla na ten vyssi level nebo je zas na tom stalem nizkem? :)

stix
Stranku, stranku, stranku :) Ja to rikam porad. To si mam ten priklad napsat sam? Ale ja ho napisi spravne. :) Doufam :) Posli stranku, jiste michas float, position dohromady nebo nepouzivas u floatu display:inline-block pro IE. A potom jsem narazil jsete na takovy bug, ze je nutne pouzit position:relative pro IE
(viz //peter-mlich.wz.cz/x/jvl5b/ kdyz tam vyhodis z body to position, tak se to nejak rozsype, uz nevim, jak.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0