Autor Zpráva
pog
Profil *
jak bylo receno, mam problem s IE6, kdyz se podivate na adresu http://po.geekless.net/stuff/w a prejedete poprve mysi pres odkaz v menu, vse se ponekud posune. Deje se to jen kdyz je definovana vlastnost background v pseudotride a:hover a deje se to jen napoprve.

Potreboval bych to vsechno relativne velke, tak jak je to ted.

Zkousel jsem uz davat background:<barva>; i u neaktivniho odkazu, nepomohlo, stejne tak nepomohlo odstranit _width:100%; a uz mne nenapada, cim by to mohlo byt. FUnguje to ve spouste dalsich prohlizecu, dokonce i v IE5.2 na macu. Jsem bezdarnej, prosim poradte
peta
Profil *
pog
IE ma spoustu bugu
zkus dat pro body position:relative, mozna je to presne to, co jsem resil na
//peter-mlich.wz.cz/x/jvl5a/
(z tama muzes pouzit i ty dalsi veci kolem floatu)

Pak koukam, ze tam mas float. Ovsem nemas display:inline-block u nadrazeneho prvku nad float prvkem, dalsi IE bug

A potom jeste je neprijemne michat position a float v jednom prvku (to tam asi nemas)

a doufam, ze pod floaty mas clear prvky, koukam, ze v css nejaky mas.

Zkratka, kdo te ucil floatovat, naucil te to spatne. Priste bych zkusil neco 100%, tabulky.
peta
Profil *
pog
A nepotesim te. Zobraz si stranku na 1/3 sirky, se ti to nejak divne rozhazuje a preteka.
pog
Profil *
hm hm uvidim co se s tim zvladne, dik za odpoved :)
pog
Profil *
safra jsem to omylem poslal moc brzo, takze dokonceni meho puvodniho zameru:

zkus dat pro body position:relative, mozna je to presne to, co jsem resil na peter-mlich.wz.cz/x/jvl5a/
(z tama muzes pouzit i ty dalsi veci kolem floatu)

// position relative nepomohlo, ba dokonce tomu spis uskodilo ... ten link nejede, prosim zkontroluj to a posli spravnou adresu, jsem zvedavej co tam mas

Pak koukam, ze tam mas float. Ovsem nemas display:inline-block u nadrazeneho prvku nad float prvkem, dalsi IE bug

// tak o tomhle bugu nic nevim, kazdopadne to stejne nepomohlo

A potom jeste je neprijemne michat position a float v jednom prvku (to tam asi nemas)

// to nedelam

a doufam, ze pod floaty mas clear prvky, koukam, ze v css nejaky mas.

//samozrejme, mam

Zkratka, kdo te ucil floatovat, naucil te to spatne. Priste bych zkusil neco 100%, tabulky.

// ucil jsem se z prikladu od pixyho a jinych. Co zde delam spatne? (ted nemyslim ignorovani IE bugfixu) ... proti tabulkam nic nemam, ale s float prvky mam ponekud vetsi volnost. Navic bych rad vedel, proc se toto deje - na X layoutech, co jsem udelal (a nebyly to zrovna jen 3 sloupce a smitec) s plovoucimi elementy se mi toto nikdy nestalo, takze tabulky teoreticky jsou reseni, ale nevysvetluji, proc se to stalo. A ja se rad ucim z chyb
Timy
Profil
pog
#wrapperInner{padding:0 1%;background:white;}
vymazat, pak to půjde. Ale budeš to muset zase trochu přestylovat
pog
Profil *
Timy kdyz jsem to udelal a prestyloval, tak to delalo to stejny. Je to zpusobeny absolutnima rozmerama, odsazenim atd, proste absolutnima hodnotama u toho menu. Rikam to proto, ze jsem to od zakladu napsal stejne - akorat s uplne jinym kodem (1 vnejsi div, 1 h1, 2x ul a 1x div pro obsah), vypadalo to temer stejne, bylo to natahovaci vsemi smery a - delalo to presne to same. Takze vysledek je, ze na to kaslu a udelam to s pevnou sirkou.

kazdopadne diky za snahu o pomoc :-)

Ale stejne jeste jedna otazka - v te verzi co jsem na ni daval link je vnejsi stin, natahovaci vsemi smery a je to udelane velice nepeknym zpusobem (8 DIVu navic) - existuje nejaky jiny zpusob jak to udelat - krome 4 divu & absolutne pozicovanych rohu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0