Autor Zpráva
H.V.
Profil *
Ahoj všici, je sice pravda, že nesnáším prohlížeč Firefox Mozilla, ale jako webmaster ho musím mít. Poslední dobou, nevím čím to je, jestli aktualizaci prohlížeče…prostě tento prohlížeč má všude tučné písmo. Něgde jeto nastavené či co, ale nemužu přít nato, jak vypnout to tučné písmo, aby se mi web v mozille zobrazovalo normálním písmem. Určitě to není webem, protože to zobrazuje všude a všechny písma tučně. Dik předem.

(v IE vše zobrazuje v pořádku)

Moderátor Str4wberry: Titulek „Pronlémy s Mozillou“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Moderátor Joker: Koukám jsme změnili titulek oba současně :-)
Moderátor Str4wberry: Cos tam měl ty?
lopik007
Profil
Pohledej v css font-weight bold;, mělo by to být hned u body
Bubák
Profil
lopik007:
Který CSS má H.V. prohledat, když píše, že tohle dělají všechny weby?
lopik007
Profil
Bubák:
Tak především má prohledat svůj css styl
H.V.
Profil *
CSS tím není, ai seznam zobrazuje tučně, narozdil od IE
Joker
Profil
H.V.:
O jakou stránku jde, nebyla by ukázka?
edit: Aha, přehlédl jsem, že to určitě není webem.
H.V.
Profil *
Zde jsou všechny fonty v CSS co mam:


h2 a{color:#fff;}
h1{color:black; font-size:34px; font-weight:normal; font-family:'Base 02'}
h2{color:#696969; font-size:18px;  margin:20px 10px 10px; clear:both;}
h3{color:#696969; font-size:10px;  margin:20px 10px 10px; font-weight:normal;}
h4{color:black; font-size:14px;  margin:20px 0px 10px; font-weight:normal;}
Str4wberry
Profil
Bubák: Třeba uživatelský styl? (Jestli něco takového vůbec Firefox umí.)
Joker
Profil
H.V.:
Možná Zobrazení - Styl stránky?

Dál mě napadá, není to ve skutečnosti jen jiný výchozí font? Mně se stalo u Opery, že po nějaké aktualizaci třeba v e-mailu a tak začala používat jiný výchozí font.
Čili že text ve skutečnosti není tučně, ale jen font je jiný.
H.V.
Profil *
když dám v panelu: Nástroje, Možnosti, Obsah tak tam mám Arial velikost 15, třeba někde tam by se to dalo etidovat aby to pismo bylo normalni?
H.V.
Profil *
Ldyž se podívat na moji stránku, jak je všude tučné písmo, tak jeto fakt hrozne, pomalu se to tam ani nevejde ten text: www.tranceband.com

Nebo bych možná měl jiné řešeni, neznáte nejaký kod, co by nedovolovalo prohližečum, aby needitovali pismo ? Aby zustalo to pismo všude stejně.
Str4wberry
Profil
Přijde mi, že máš jen zvětšené písmo.
habendorf
Profil
H.V.:

Pro jistotu: zmáčkni ctrl+0 (nula). Změnilo se něco?
H.V.
Profil *
habendorf:
tak blbej zas nejsem, zkoušel jsem ruzně změnit pismo i lupu, vysledek je stejny. Jednoduše přeinstaluju mozilu a bude to.
lopik007
Profil
H.V.:
tak blbej zas nejsem

No nevím, ale ta tva čeština

Ldyž se podívat na moji stránku
H.V.
Profil *
lopik007:
Já vím no, psal jsem to na rychlo a nevím jak bych to editoval, když už to semka hodím =) Mimochodem nejsem Čech ;-)
lopik007
Profil
H.V.:
Zkus odstraňit font-weight: normal;
_es
Profil
lopik007:
H.V.:
„tak blbej zas nejsem“
>
No nevím, ale ta tva čeština

Zkus odstraňit

H.V.:
Mimochodem nejsem Čech ;-)
Ani ja, ale zato som sa na "češtine", nie tvojej, dobre pobavil.
kvok
Profil *
Reinstall nepomůže, nastaveni jsou uložena ve složce profilu ve Windows. Smaž ji (možná bude třeba zobrazit skryté soubory a složky).
H.V.
Profil *
kvok:
Takže jediná rozumná věc: přeinstal Windows, který se už nejakou dobu chystám =D
s3n0
Profil *
problem podla vsetkeho sposobuje font v systeme, doporucuje sa prekopirovat fonty z ineho Windows do tvojho... tyka sa to hlavne zakladnych fontov pisma ako je Arial a Times New Roman, tento problem vznika udajne aj pri nainstalovani resp. odinstalovani nejakej aplikacie s nespravnym typom fontov, a ked sa v systeme objavia dalsie (specialne pre urcity druh programu) nove fonty, Opera alebo Mozilla Firefox nespravne vyberie a pouziva prave tento nespravny font pisma... riesienim by teda mohla byt aj zamena novych fontov z ineho systemu
artjoe
Profil
Mně pomohlo vypnout hardwarovou akceleraci (Nástroje - Možnosti - Rozšířené - Prohlížení).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0