Autor Zpráva
Matttyna
Profil *
Ahojky...
vůbec nechápu co se stalo, dřív fungovaly stránky ve všech prohlížečích bez problémů. Ale včera po aktualizaci jsem zjistila, že po kliknutí na položku v menu se stránka otevře v novém panelu nebo okně...Nastavení prohlížeče je Ok...zlobí opera, FF a Safari...IE bez problémů...Aktualizovala jsem stránku index.php běžně, nic nového...
Stránky jsou www.martinpisarik.cz a menu je na www.martinpisarik.cz/menu.php ...
Kdyby jste někdo našel co za tím je, byla bych vám moc vděčná...:-)
Matt
Medvídek
Profil
Matttyna:
Mně to ve FF funguje, odkazy se načítají na stejné stránce.
Matttyna
Profil *
Medvídek:
aha...ve FF to nefunguje akorát když se klikne na "vzkazník" a pak z něho ven...Safari a Opera to dělají nahodile...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Matttynu:
Ve vzkazníku máš připojený externí JavaScript od vsevjednom.cz, který všem odkazům v dokumentu, které nevedou na vsevjednom.cz, nastaví po načtení stránky target="_blank". Je to od něj ošklivé.

zlobí opera, FF a Safari…IE bez problémů…
Mělo by to zlobit ve všech prohlížečích stejně…
Matttyna
Profil *
Chamurappi:
No joo...jelikož...vševjednom.cz :
12. 9. 2010:
Dobrá úprava ve fórech - odkazy v příspěvcích se otevírají v novém okně pouze tehdy, směřují-li ven z fóra (doteď se otevíraly vždy). To stejné nyní funguje i u návštěvních knih.
To je ono? :-(
A co se s tím dá tak nějak dělat?
Nene...IE to otvírá všechno správně...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Matttynu:
A co se s tím dá tak nějak dělat?
Nejspíš by ten skript šlo něčím vyřadit.
Ale raději zkus přemluvit tvůrce vsevjednom.cz, ať to předělá. Jestli mu jde jen o lidmi vložené odkazy v návštěvní knize, je nesmysl, aby dával target všem odkazům v celém dokumentu.
Matttyna
Profil *
Chamurappi:
Tak jo. To je dobrý plán...zkusím se zeptat na jejich fóru :-)
Díky..
djlj
Profil
Opraveno... :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0