Autor Zpráva
Schiroo
Profil
Při prvním načtení stránky se mi zobrazí určitá šířka hlavní části (část textu přetéká mimo stránku), když tuto stránku aktualizuju, tak se šířka "srovná" a zobrazuje se tak, jak bylo zamýšleno. Děje se tak pouze v IE (zkoušel jsem v IE6), pokud vím. Zkoušel jsem to několikrát, je vyloučené, že by v průběhu toho zkoušení někdo zasahnul do zdrojových kodu. Otázka tedy zní, jaký může být rozdíl při prvním načtení a při opakovném načtení.
Aby to nebylo příliš jednoduché, tak pokud mé testování nelže, tak tato chyba se děje jenom pokud je IE roztažený na celou obrazovku (nezáleží na velikosti okna, pokud si dám stejně velký, ale s nastavitelnými rozměry, tak to nezlobí). Layout se spraví také poté, co otevřu položku v levém menu tak, aby se mi tam objevila scrollovací lišta. Ale tohle možná bude různé při různých rozlišeních, já používám 1152x864
Napadlo mě, že si prohlížeč některé prvky uloží do cache (ale moc bližšího o tom nevím) a pak to načítá z ní. Díky tomu, že tyto prvky načte rychleji, tak jinak určí šířku tabulky nebo tak něco...
A kdo tomu nevěří, ať tam běží:
www.oddil22.aktualne.cz/php
Díky za pomoc
piskvor
Profil *
Ja to zkusil a nic mi nepreteka a po zmacknuti F5 je zobrazeni stejne. Rozliseni 800/600
Indy
Profil
IE5.0 v rozlišení 800x600 také nemá s layoutem problémy. Aspoň jsem nic nezpozoroval..
peta
Profil *
Schiroo
- uvodni stranka ma 175 chyb, menu neni na CRT citelne
- ten problem s pretekanim muze souviset s nespravnym float, mozna pomude, kdyz das do body {position:relative}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0