Autor Zpráva
Joudolol
Profil *
Zdravím,
prosím vás, neporadil by mi někdo, proč se mi pohyblivý GIF nepohybuje v Mozzile Firefox? Ve všech jiných prohlížečích se obrázek pohybuje, nedovedl by mi někdo poradit, čím to je, prosím?
Davex
Profil
Možná máš animace zakázané. Podívej se about:config - image.animation_mode. Měla by tam být hodnota normal.
Joudolol
Profil *
A tam se podívám jak, prosím? Jinde se mi animace v GIFu zobrazí, ale tady, na tomto mém webu ne. Když dám Vlastnosti obrázku, tak tam akorát chybí položka: Přidružený text: GIF (tohle je napsáno pod Vlastnostmi obrázku toho GIFu, který funguje na cizím webu).
panther
Profil
Joudolol:
A tam se podívám jak, prosím?
že by zadáním do adresního řádku?

Chápu, že ses s tímto termínem možná nesetkal, nicméně Google by ti informace poskytl ihned; nemusel bys čekat na reakci na fóru.


Druhá varianta, dle mého soudu reálnější, je chyba v HTML, to bychom zjistili z odkazu na web, kde se tak děje. Říkám to proto, že standardně nejsou animace zakázané a tys tato nastavení neměnil.
Mikeses
Profil
místo adresy napiš about:config
hodnota pro image.animation_mode = normal
Joudolol
Profil *
Panthere, tak prosím pojď na ICQ, možná mě tady podle nicku nepoznáš, ale na ICQ už mě máš celkem dost dlouho. Pošlu ti tu adresu.
panther
Profil
Joudolol:
sice nevím, kdo jsi, ale:
- na ICQ teď nejsem z důvodu nedostatku času (návštěva ICQ ho sebere víc, než se mi teď hodí)
- řešení může pomoci i dalším, kdo budou mít stejný problém (a proto z principu na ICQ řeším podobné věci nerad)

Máš důvod tajit problém před ostatními řešiteli, případně schovávat se za nicneříkajícím nepřihlášeným nickem?
Bubák
Profil
Dej odkaz na web, nebo aspoň na problémový GIF.
Pokud nechceš dát odkaz na svůj web, tak aspoň nahrej problémový GIF na nějaký obrázkový hosting, třebas http://img4.net/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0