Autor Zpráva
Chodec
Profil
Když jsem ve FF stahoval soubor větší než 700 MB, tak mě vždycky FF "zamrzl" a musel jsem ho restartovat. Včera už mě to přestalo bavit a začal jsme zkoumat, co to může způsobovat. Po několika hodinách testování jsme zjistil, že za to může addon Firebug. Pokud ho mám povolený, stahování velkých souborů "zablokuje" FF, pokud ho zakáži, vše jde v pohodě.
Máte někdo podobné zkušenosti?

Moderátor Chamurappi: Titulek „Firefox - addon Firebug“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
king26
Profil
Ano.

Doposavaď jsem myslel, že mám pouze zasekaný systém a Firefox a proto jsem to ignoroval a velké soubory stahoval v Chromu.

Vyzkoušel jsem stahovat cca 6x 800M soubor s zapnutým/vypnutým Firebugem a je to tak. S vypnutým Firebugem se problém neprojevuje.

Mám Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; cs-CZ; rv:1.9.2.10) Gecko/20100914 Firefox/3.6.10 a Firebug v1.5.4.

Prozatím si vystačím s vypnutím Firebugu. Pokud má někdo řešení, budu jedině rád. (Pochybuji, že se problém projevuje všem, takže to bude něco záhadného. :) )


EDIT:
Po hledání na internetu jsem se dozvěděl, že je to chyba verze 1.5.2-4, po nainstalování verze 1.6beta1 odsaď se problém přestal projevovat. (A navíc, 1.6 je poněkud rychlejší, alespoň co se mě zdá. :) )
Chodec
Profil
Díky za informaci.
Také už jsme si myslel, že je to způsobené zasekaným FF.
Odzkoušel jsem dle rady novou betaverzi Firebugu a vše funguje, jak má.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0