Autor Zpráva
Nothingface
Profil
Tato otázka je trošku mimo téma...

Moc by mě zajímalo jaký prohlížeč se vyplatí používat a kolik lidí ho ve skutečnosti používá???

A především mě zajímá váš názor na prohlížeče...
Hanz
Profil
Nejlepší je Firefox!!
Petra
Profil
Vyplatí? no nevim :-)

Kolik +- lidí který používá se dá čas od času zjistit ze statistik návštěvnosti (globálních).

No a můj názor je, že nejlépe je používat prohlížeč, který se mi používá nejlíp, i kdyby 90% lidí používalo jiný a všichni kdo tomu jakože rozumí taky jiný :-)
*Čvachta*
Profil *
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX FIREFOX FIREFOX FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX
FIREFOX

Moderátor Yuhů: *Čvachto*, brzdi prosím.
Nothingface
Profil
A co by nám doporučil některý z moderátorů ???
Honza Hučín
Profil
Nejsem (zatím :-) moderátor, ale doporučení vám rád řeknu. Používejte ten prohlížeč, který vám nejlíp vyhovuje. Ideální je IMHO mít instalované IE, Operu i Firefox:
1. Pro tvorbu stránek je dobré zkontrolovat chování ve všech třech.
2. Některé stránky jsou napsané jen pro IE :-(
3. Některé věci umí lépe Opera, některé Firefox.
llook
Profil
Pokud tvoříte stránky, pak by bylo fajn, abyste je tvořili tak, aby fungovali pod čtyřmi hlavními vykreslovacími jádry:
- MS Internet Explorer - ten má nejvíc lidí, asi 90% uživatelů a jejich počet stále klesá
- Gecko - známější jako Mozilla, Firefox, Netscape nebo AOL Browser, asi 8% a stále stoupá
- Opera - spousta lidí na ni nedá dopustit, asi 2% a stále stoupá (i když pomaleji než Gecko)
- KHTML - jádro Konqueroru a populárního Apple MacOS X prohlížeče Safari
Podrobnější statistiky najdete například na TOPlistu: http://toplist.cz/global.html

Jako uživatel používejte to, co vám vyhovuje. Také doporučuji Firefox, za pozornost stojí i Opera.
nela
Profil *
Nevěděla jsem kam svůj dotaz napsat.Proto prosím o pomoc.Mám s prohlížeči velký problém.Svůj web jsem zezačátku dělala v IE ale každy mi říkal že mozzila je rychlejší a taky jsem ho chtěla vyzkoušet.S hrůzou jsem zjistila že můj web vypadá ůplně jinak než v IE.Neexistuje nějáký kód na to aby mi web šel i v mozzile?Děkuji
nela
Profil *
Nevěděla jsem kam svůj dotaz napsat,ale mám s prohlížeči velký problém.Svůj web jsem zezačátku dělala v IE ale každy mi říkal že mozzila je rychlejší a taky jsem ho chtěla vyzkoušet.S hrůzou jsem zjistila že můj web vypadá ůplně jinak než v IE.Neexistuje nějáký kód na to aby mi web šel i v mozzile?Děkuji předem za odpověd
Morasino
Profil
Já doporučuji OPERU dobrá orientace a nová verze je úplně výborná.Jinak používám ještě firefox a IE6. S Firefoxem nemám taky žádné problémy.IE ta už vychází z módy a nová verze je jen okopírovanej firefox a opera.Takže doporučuji http://www.opera.com/
djdkd
Profil *
http://history.toplist.cz/stat/?a=history&type=1 Gecko jede =) je jedno jestli pouzivat gecko nebo operu hlavne at to neni IE ;))
Morasino
Profil
Myslím si,že je to každého věc co používá za prohlížeč.
Northon
Profil *
Myslim,že Firefox je nej , je rychlejší než IE > nevim proč,ale načítá se rychleji
Je přehlednej bud´ firefox nebo operu hlavně ne IE tj. hrůza dělám stránky a v mozzile úpo v poho,ale v IE je to šílený úplně blbnou .
Dero
Profil
Zamykám. Kostlivci zůstanou ve skříni.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0