Autor Zpráva
akali
Profil *
Ahoj, podle nadpisu není třeba nic dodávat. Prostě ve všech prohlížečích je menu po levé straně, ale v IE se zorazuje až za obrázkem po pravé straně. Byla by tu nějaká dobrá duše a koukla mi na to?
Tady je živej web. Díky mockrát!
akali
Profil *
http://michal.velkyberanov-fotbal.cz/index.html
//Omlouvám se, zapomněl jsem kliknout na ctrl + v
Keeehi
Profil
akali:
Někam se ti ztratil odkaz.
akali
Profil *
Už tam je :-)
panther
Profil
akali:
Prostě ve všech prohlížečích je menu po levé straně, ale v IE se zorazuje až za obrázkem po pravé straně.
koukal jsem v IE6, IE8 a FF a všude je menu stejné. První položka začíná na úrovni konce slova „čaj“ v logu, tedy spíše vpravo než vlevo.
akali
Profil *
Tak tady na té stránce http://michal.velkyberanov-fotbal.cz/zeleny_caj.html je také menu po levé straně? V práci se mi tutově zobrazuje po pravé straně?
panther
Profil
akali:
V práci se mi tutově zobrazuje po pravé straně?
tady už se zobrazuje pokaždé jinde. Mimoto, dole ti to vylézá z celého toho boxu #text_vyssi, který má nastavenou výšku. Příště dávej, prosím, odkaz přímo na problematickou stránku.

Je to nějaká slátanina absolutního a relativního pozicování dohromady. Jestli to chceš upravit trochu k světu, tak:
Menu dej de seznamu, každou položku do <li>. Tenhle seznam i pravý obsah budou mít levý float, to pozicování vyhaž. Výšku nadřazeného bloku smaž, přidej mu overflow: hidden (anebo cleaner dolu), aby se div natahoval podle obsahu. A pozadí rozděl na 3 obrázky (vršek, opakující se střed a spodek), aby se to mohlo natahovat.

<ul id="sidebar">
  <li><a href="">Odkaz</a></li>
  …
</ul>
<div id="pm">Obsah</div>

#text_vyssi {width: __px; overflow: hidden;}
#sidebar {float: left; margin: 0; padding: 0; width: __px;}
#pm {float: left; width: __px;}
/*sirky si dopln podle sebe*/

A jestli chceš jen zazáplatovat tohle, tak už je teď moc pozdě, možná zítra :-)
akali
Profil *
Tak tam byl problém s tím horním menu. Byl pozicovaný relativně a nějak to ostatním prvkům překáželo. Vyřešeno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0