Autor Zpráva
blast3r
Profil
Dnes som zapol pc, nastartoval FF, a co nevidim !?
Vo FF sa mi odmazali vsetky zalozky(bolo ich okolo 300), Ja uz si tie url zaloziek nepametam, a som v koncoch :(
Neviete ako ich obnovit ??
blast3r
Fred
Profil
To je divný. Na windowsech jsou někde tady
C:\Documents and Settings\Administrator\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\neco.default\bookmarks.html
blast3r
Profil
No, pozrel som sa tam a nasiel som tak velke Hofno,
Toto neni prvy raz, co sa mi to stalo FF,
Uz si ani nepametam, co ma takto vytocilo za posledny rok,
Hned som odistaloval FF a zacal som pouzivat operu.
Od dnesneho dna pouzivam slogan :
FFF - Fuc.king FireFox
Fred
Profil
No to nebude samo sebou tipnul bych to na problém mezi židlí a klávesnicí.
Timy
Profil
půjčím provaz:-)

možná by pro příště pomohlo, kdybys jich neměl 300. To už se mi přece jenom zdá trochu moc. Ale zase to asi není důvod k vymazání... Nevím teda jak ostatní, ale já mám v záložkách asi dvacet webů a stačí mi to. Bohatě si vystačím z historií (napíšu první dvě písmena adresy a už se mi to ukáže v našeptávači).
Šlaha
Profil
To ti Firefox spadnul, ne? Firefox totiž vždycky spadne na hlavu a všecko zapomene. Fakt, po pádu Firefoxu se vymaže Historie, Záložky a kdoví co ještě
blast3r
Profil
Šlaha

Nie, normalne som ho vypol krizikom, a potom som vypol pc a isiel do skoly.....

Fred
mezi židlí a klávesnicí.......
Hmm, tym to asi nebude
Fred
Profil
No já nevím mám přes 1500 oblíbených položek a bez problémů a navíc přes 100 bookmarkletů které třeba Operu při importu oblíbených zaručeně rozbijí a tyhle potíže nemám. Budde to opravdu něčím jiným, nemáš náhodou přetížený adblock?
Bobesh
Profil
Me se tohle stalo kdyz mi chcipl firefox (resp. spadl comp do BSOD a FF byl aktivni... odstrelilo to böokmarks.html), takze doporucuju soubor se zalozkami pomerne casto zalohovat... BTW stalo se to jednou i tehdy, kdyz jsem nainstaloval NOD32 a on potreboval restartovat comp... dam restart... normalne windowsovskej... v pohode se to pozaviralo... no a kdyz to znovunajelo, tak byly zalozky opet v prdeli...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0