Autor Zpráva
carl j
Profil *
Dobrý den,
připravuji v HTML web. Odkaz zde: http://testwebsite.borec.cz/
V Mozille Firefox je však web celý rozházený, v Google Chrome naprosto v pohodě a IE také v pohodě (čemuž se divím, protože Mozilla má stejné jádro jako Chrome a k tomu jsem zvyklý, že problémy byly spíše ze strany IE). Prosím poraďte, kód jsem si několikrát překontroloval zda-li neobsahuje nějakou drobnou chybu jako např. chybějící značka ap. a ono nic. Mockrát děkuji.
Trejpa
Profil
carl j:
Element <ul id="menu"> přesuň do elementu <div id="hlavni"> a nastav mu výšku.

Proč to blbne:
Nastavil jsi float položkám seznamu. Bez clearu položky ze seznamu odplují a ten nemá obsah, tudíž je jeho výška nulová. A teď co mají samotné položky dělat? Odsunout se doprava a plavat před následujícím blokem? Mají si vyhradit místo, které jim nepatří na dalším řádku a zbytek posunout (dolů nebo doprava)? Mají přetéci do dalšího elementu? Jak jsi poznal, každý prohlížeč se tuto situaci snaží nějak vyřešit. A každý to řeší po svém a ani v jednom případě to není nelogické chování.
carl j
Profil *
Trejpa:
díky za radu, ono se ti zobrazilo rozházené menu?
Omlouvam se, že jsem nepopsal problem konkrétněji, takže ted to napravím. - pod menu je napsán sortiment, který je zasazen v html do tabulky (table) , jenže kompletně celý text v Mozille ulítává doprava a je uplně mimo design
Trejpa
Profil
carl j:
Ne. Ujela ta tabulka.
lordfrikk
Profil
carl j:
(čemuž se divím, protože Mozilla má stejné jádro jako Chrome

Kde si na to prosím tě přišel? :) Chrome běží na WebKitu a Firefox na Gecku a nikdy tomu nebylo jinak...
carl j
Profil *
Mockrát děkuji, problém je vyřešen. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0