Autor Zpráva
VFiser
Profil
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zdali by jste mi neporadily jak optimalizovat pro IE. Mám nakódovaný web, v MF, Chrome a Opera se ukazuje 100% správně. Ovšem v IE to je děs, zkouším to že do hlavičky dávám toto
<!--[if IE ]><link rel="stylesheet" type="text/css" media="all" href="./styleIE.css"/><![endif]-->

Pak zkopíruji style.css do styleIE.css a upravuji to, ale nejde mi to prostě upravit tak abych to měl shodné s firefoxem atd. je to hrozné. :( Už nevím co, moc bych byl rád kdyby jste mi poradily. Děkuji.

Jedná se o web MEMI-1 (tam ten upravený styleIE.css nemám, zkouším to na localhostu)

Vlasta
Petr ZZZ
Profil
Pokud nechceš dostat jako odpověď…

…a taky bys měl vymyslet nějaký originální nadpis vlákna. Titulky typu „pomoc!“ jsou k ničemu stejně jako titulky typu "Optimalizace IE". Nehledě na to, že podle titulku chceš optimalizovat prohlížeč, zatímco podle textu dotazu chceš optimalizovat svoje stránky.

<OT>
to je děs
Toto taky: „kdyby jste mi poradily
</OT>
Petr ZZZ
Profil
Nevidím zde ani srozumitelný dotaz ani žádnou jinou užitečnou informaci. Navrhuji vlákno smazat.
Chamurappi
Profil
Mně připadá dotaz jasný.

Reaguji na VFisera:
Začal bych tím, že bych srovnal box modely, nejsnáze asi přepnutím vykreslovacího režimu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0