Autor Zpráva
iolowenstein
Profil *
Po nějaké době jsem se zabýval zdrojákem s inline specifikacemi STYLE a s hrůzou zjišťuji, že nástroj „Zobrazit zdrojový kód výběru“, jenž pro mě činí FF přes všechny jeho nedostatky jedinečným, ukazuje barvy ve STYLE v RGB místo hexadecimálně, přesto, že ve zdroji hexadecimálně jsou! FF nyní (a zřejmě to bude po posledním upgrade na vyšší verzi) neukazuje zdroják, jak skutečně vypadá. Zajímavé je, že když dám zobrazit zdroják celé stránky, je to korektně…

Máte někdo stejný poznatek? Řešil již někdo nápravu?
Chamurappi
Profil
Reaguji na iolowensteina:
FF nyní (a zřejmě to bude po posledním upgrade na vyšší verzi) neukazuje zdroják, jak skutečně vypadá.
V žádné verzi neukazoval zdroják, jak skutečně vypadá. Vždy to byla pouhá rekonstrukce zdrojáku z již načteného DOMu. Takže syntaktické rozmanitosti a chyby (třeba lomítka v <hr /> na spoustě webů) v něm nikdy nejsou.

Řešil již někdo nápravu?
Není důvod cokoliv napravovat. A ani není jak, prohlížeč se už po načtení nezajímá o to, jak byla barva doopravdy zapsaná.
_es
Profil
iolowenstein:
FF nyní (a zřejmě to bude po posledním upgrade na vyšší verzi) neukazuje zdroják, jak skutečně vypadá. Zajímavé je, že když dám zobrazit zdroják celé stránky, je to korektně…
Ale zase môže vďaka tomuto správaniu zobraziť aj HTML kód elementov dynamicky vygenerovaných pomocou JS.
iolowenstein
Profil *
Tuto funkci používám dobře 5 let. Že mi FF ukáže kód jinak, než jak je ve zdrojáku, se mi doposud nikdy nestalo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na iolowensteina:
Mám tady Firefox 2.0 z roku 2006 a také ukazuje barvy v rgb zápisu. Proč by měl ukazovat (a pamatovat si) přesně to, co je ve zdrojáku?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0