Autor Zpráva
Bubo69
Profil *
Zdravím Vás a prosím o radu, zřejmě triviální. Při spuštění stránek ( jde mi o html funkci iframe z odkazem na jiný soubor z téhož webu ) mi z PC vše chodí správně ( a to v Firefox, IE, Safari ), ale pokud spouštím to samé z webu, pak pouze Firefox nenačítá první počáteční obsah pro iframe ( je prázdný ). Pak již se obsah mění dle funkce na stránce kliknuli na načtení jiného obsahu do iframe. Funkci používám pro načítání cca 10 stejných obrázků do jednoho místa na základě výběru. Nevím zda to není nakonec nějaké nastavení ve Firefoxu a chyba není v kódu. Děkuji. Bubo69
_es
Profil
Bubo69:
A čo čakáš, že ti z toho vágneho popisu vyveštíme?
a chyba není v kódu
v akom?

Chcelo by to živú ukážku.
Bubo69
Profil *
Posílám link na živou ukázku: http://hory.ububa.cz/2006/index.htm ,zkoušel jsem to před chvilkou i na Opeře a také v pořádku. Je ten Firefox :-( to z webu nezobrazuje po první načtení ( tedy obsah v Iframe , což je jen zcela prázdný file z jedinou fotkou uprostřed.) Jsem laik. Děkuji. Bubo69
panther
Profil
Bubo69:
v cestách v HTML se zapisují normální lomítka, nikoliv ta zpětná. Používej tedy „/“ namísto „\“.
Bubo69
Profil *
Děkuji mnohokráte .... jak jsem to mohl přehlédnout. Skutečně to je tak - lomítko v cestě. Všude to bylo dobře jen u prvně načtených souborů ne. Ještě jednou všem děkuji za trpělivost s námi začátečníky. Bubo69

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0