Autor Zpráva
rebeka
Profil *
Zdravím a prosím o začátečnickou shovívavost :). Stránka se mi do včera zobrazovala bez problémů, dnes jede na 100% jen ve firefox, v ostatních- ie,google chrome, MSIE8 jede jen levý sidebar a horní menu- stránka má jen čisté pozadí. Podotýkám, že používám wordpress, žádný plugin nenainstalován, wp pro jistotu aktualizovaný, ale nic nepomáhá. díky moc za případnou ochotu
stránka Odkaz
xmark
Profil
Já vidím prázdný prostředek, ale ukrutně dlouihý levý sloupec. Nepřesunulas do něj náhodou hlavní obsah?
(správné fungování ve FF bych tipoval na cache)
rebeka
Profil *
xmark:
Přesně tak, vlevo dlouhý sloupec a uprostřed nic - tam se řadí- mají řadit za sebou jednotlivé příspěvky. Vědomě jsem nepřesunula nic, nedošlo na stránce k žádné aktivitě - totiž mojí od včera - jen jsem přidala nový příspěvek. Jsem dost lama, takže jsem zkusila vše, co je v mých silách - aktualizaci wordpress,odinstalace pluginů, zrušení různých widgetů. Zrušení posledních článků. vše nadarmo :-)
xmark
Profil
No já sice nevím kdo to udělal, ale hlavní obsah má prostě nastaveno, že bude v levém sloupci. Samo se to neudělalo a samo se to nespraví.
Trejpa
Profil
rebeka:
Máš tam chybu, se kterou si poradí jen Firefox. Neuzavřením značky <FONT> (ne elementu) se ignoruje následující uzavření elementu DIV a následující bloky se potom uzavírají špatně (jsou obsahem předchozích). Smaž to „<FONT“.


<div class="textwidget">
<FONT COLOR="#ff0000">- Velmi se omlouvám, ale stránka se přestala zobrazovat jinému prohlížeči než je firefox, na problému se pracuje - intenzivně :-))
</FONT>
<BR> -
<FONT  </div>
rebeka
Profil *
Super, kdo umí, umí, kdo neumí je lama :-))) díky, jsem vděčná !
xmark
Profil
Lama se tímto omlouvá.
rebeka
Profil *
To bych si nikdy nedovolila, tou lamou jsem samo myslela sebe, dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0