Autor Zpráva
Viktoo
Profil *
Dobrý den,
Mohl by jste se někdo prosím podívat na web : pojistime.kvalitne.cz
A pokusit se poradit proč se v ie nezobrazují zakulacené rohy a stínování?
Pouzivam knihovnu pie z : http://css3pie.com/
pavuk
Profil
Protože tohle je pouze pro mozillu -moz-border-radius
Viktoo
Profil *
pavuk:
ALe mam tam i :
-webkit-border-radius:10px;
-moz-border-radius:10px;
border-radius:10px;

aby se to správně zobrazovalo ve všech prohlížečích, a pro IE tam mám : behavior: url(pie.htc);
ale IE kulaté rohy stejně nezobrazí: ve firefoxu, opeře i chromu je to v pořádku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Viktoa:
Ale ten odkazovaný soubor pie.htc tam nemáš.
Viktoo
Profil *
Chamurappi

Mohl by jsi mi tedy poradit?.... soubor pie.htc a další co se s ním stáhly jsem dal normalně do kořenové složky s ostatními soubory index.html atd...
Je potřeba ještě něco dodělat?
Viktoo
Profil *
Děkuji problém vyřešen, chyba byla v názvu souboru PIE.htc místo pie.htc.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Viktoa:
Je potřeba ještě něco dodělat?
Ano. Edit: Nebo možná ne…?
Viktoo
Profil *
Chamurappi:

Děkuji za odkaz, ještě řeším další problém. Nyní již jsou sice stíny vidět v IE, ale když se na to podíváte, je to překryté celé barvou pozadí, nějaký nápad? zkusím pročíst i ten odkaz co jste poslal. jinak to je určitě funkční, po stranách jsou vidět ty kulaté rohy i stíny, jen ta barva mě trápí.
Viktoo
Profil *
omlouvám se za stálé dotazy, již jsem vyřešil problém i v IE. Jen pokud by někdo dokázal poradit s poslední drobností. Ve firefoxu a chrome se zobrazuje menu vedle kontaktu (přibližně ve sředu).
řeším to tímto kodem: padding: 90px 0px 0px 0px;
pro IE musím použít: _padding: 30px 0px 0px 0px; jinak zobrazuje menu až ve spodní části, stejně jako opera.
A proto bych se chtěl zeptat zda je nějaký "hack" i pro operu a nebo se budu muset spokojit s tímto stavem (nevypadá to zas tak zle :-)).
Děkuji.
Viktoo
Profil *
Díky za rady, a na poslední dotaz již netřeba odpovídat, stránky budu předělávat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0