Autor Zpráva
TheGate
Profil *
Ahoj , <?php include_once("xXXXxxxX.html") ?> Prostě ne a ne fungovat v víše zmíněném IE . Nesetkali ste se s tím ?

Moderátor Davex: Titulek „IE aneb kdo to asi dělal :D“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Davex
Profil
TheGate:
Nebude to fungovat v žádném prohlížeči, protože PHP se provádí na serveru a prohlížeči posílá jen výsledek.
Chamurappi
Profil
Smazat.
Mizerně nadepsané, mizerně popsané, mizerně měkké Í…
Davex
Profil
Chamurappi:
Zrovna jsem to chtěl přejmenovat, ale je pravda, že bych nejdřív musel vymyslet ten problém.
Darker
Profil
Nejsem si jistý, jestli include funguje se závorkami. Pravděpodobně ano.
V tom případě soubor neexistuje. Vůbec bych se nedivil, kdybys nějaké X napsal špatně velké.
TheGate
Profil *
Místo X sem měl asi napsat nejmenovany soubor .... Že to v žádném prohlížeči nefunguje ? Hmm , tak to pravdu nemáš . Funguje to téměř všude . Pro objasnění vkálám tímto kódem do stránek menu . Při změně to aspoň menusíte měnit jako blbci v každém souboru
TheGate
Profil *
Pro dave . Problém je že se lidem to menu neukáže . v Chrome nevo firefox je to bezproblému . Ale IE má nevim proč problém . Na pravopisné chyby momentálně peču nemám moc času a píšu to sem v hodně velkym vytížení .
Davex
Profil
TheGate:
Prohlížeči je úplně jedno, zda něco includuješ nebo ne, takže v tomto kódu problém není.
jenikkozak
Profil
TheGate:
Na pravopisné chyby momentálně peču nemám moc času a píšu to sem v hodně velkym vytížení .
Tak proč nejdeš spát? :-D
Nedáš nám odkaz na živou ukázku, abychom se podívali, jak to ve Chromu a FF jde? Já jsem na to totiž taky zvědavej. :-)
TheGate
Profil *
http://ajt.ic.cz/index.php - stranka právě vytvořená . Důvod proč sem sem nedal link je ten že je to soukroma stranka
panther
Profil
TheGate:
já třeba menu v osmičce vidím. Stejně jako ve FF. Nemůže tomu být jinak, důvod uvedl již [#2]. Include nemá s prohlížečem nic společného.
TheGate
Profil *
Přiznávám že nevim jaký mám typ IE ale mě ani lidem které sem se ptal to tam nejde . Všude jinde ano .
TheGate
Profil *
Mužete Locket vim kde je chyba
panther
Profil
TheGate:
kde byla? Možná pomůže dalším generacím, které na toto vlákno narazí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0