Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Stránky wanto.czweb.org prý špatně fungují v Mozille. Po načtení obrázků a banneru WZ se zavolá (v body.onload):

function onload() {
location.href = "./wanto.php";
}

Problém je ten, že v Mozille se stránka nepřesměruje :-(
A já nemám momentálně Mozillu k dispozici, takže nemůžu nic opravit.

Má otázka je tedy: Podporuje Mozilla i location.href = "něco"; nebo pouze location = "něco";?
Pokud není problém tady, tak už nevím...
Honza Hučín
Profil
Zkus napsat document.location.href="neco". Chyba může být v tom, že tam chybí document.
black_sheep
Profil *
jj, mel jsem presne tenhle problem v jedny aplikaci, misto document jsem tam mel window a nefachalo to... document.location.href="neco" je spravne reseni, ktere funguje jak v IE, tak mozille.. :)
DoubleThink
Profil *
Mimochodem - tento způsob přesměrování je hrubým porušením smluvních podmínek na WZ
Fred
Profil
Taky nechápu proč to takhle děláš, poskytují prostor "zadarmo" a ta reklama je platba za ten prostor, osobně jsem na wz velmi spokojen, sice jsem tu reklamu musel taky trochu pořešit, ale pokusil jsem se to udělat tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, na abrakadabra.nazory.cz je ve zdrojovým kódu návod, jak to tam vložit bez toho javascriptu, který může způsobovat problémy. Pokud se někomu ta reklama nelíbí a je trochu pokročilejší stejně jí má vypnutou adblockem, nebo něčím podobným. Až budou mít všichni reklamu vypnutou, nebudou prostory zadarmo a to se pak budem brečet. Takže shrnu nemá cenu ty podmínky porušovat, je možná dobrý se nad tím trochu zamyslet.
Yuhů
Profil
Vždycky jsem si myslel, že location je vlastností objektu window. Hm, tak asi ne. To budu muset přepsat deset tisíc příkladů :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0