Autor Zpráva
caesar
Profil
Zdravím. Chtěl jsem vytvořit nějakou buňky, která obsahuje odkaz na muj email a FB. Tuto bunku jsem si vypozicoval pres <div style=""> ale v chromu mi vubec nefunguji odkazy. V IE naopak ano. Jednoduse receno nefunguje mi <div><a href=" prave tohle "></div> Tady je odkaz na moji stranku http://ak-centrum.ic.cz
Jan Tvrdík
Profil
Ach jo, takhle se stránky netvoří a komerční už vůbec ne. Zkus začít znova.
Konkrétně v tomhle případě je problém v tom, že nadřazený blok je posunutý do pozadí (z-index: -1), ale stejně je potřeba to přepsat celé.
caesar
Profil
Nevím co se ti na zdrojovém kódu nelíbí a tvůj odkaz mi nepomůže už vůbec. Vše je logicky seřazeno, využito head & body, nahravani divu mam taky logicky za sebou aby to na pomalejsim kompu slo, css nahravam ze souboru (alespon tu hlavni cast) a je to optimalizovany snad pro vsechny typy rozliseni, menu jsem se z jedny desetiny inspiroval na internetu, ale pripada mi to v poradku a za kod reklamniho banneru od IC nemuzu :D Diky
caesar
Profil
Ale kazdopadne diky za radu. Ja jsem tam negativni z-index nastavil proto, ze to vyskakovaci menu se mi zobrazovalo pod sloupcema.
psychopat
Profil *
caesar:
Nevím co se ti na zdrojovém kódu nelíbí a tvůj odkaz mi nepomůže už vůbec.

nechci se nikoho dotknout, ale máš tam šílenej bordel, to se nedá ani číst, něco tak strašnýho se jentak nevidí.

jestli to budeš stavět takhle prasácky, tak na podobný problémy budeš narážet pořád..

smaž to a začni znovu podle těch odkazů.
caesar
Profil
psychopat:
nechci se nikoho dotknout
nedotýkáš se mě ale nemůžeš mi prozradit co tak zásadního tam píšu blbě? jasný kromě toho, že když jsem (jako idiot) chvíli upravoval text v MS frontpage tak mi to vyházelo font-style a podobny atributy skoro po celym dokumentu a jeste se mi obcas mota pouzivani css a html, jako kdy je co vhodnejsi, ale validator html mi vyhazel asi pět chyb coz neni zas tak moc.
Davex
Profil
caesar:
nemůžeš mi prozradit co tak zásadního tam píšu blbě?
To sem nepatří. Založ si prosím nové téma v kategorii Názor na stránku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0