Autor Zpráva
joe
Ahoj,

nevíte o možnosti, jak blokovat Facebook nebo o nějakém pluginu, který by to umožnil (nejlépe pro Operu :-))? Už se mi párkrát stalo, že se mi na zeď vložilo něco, bez mého vědomí a já to zjistil až po nějaké době, a zaručeně vím, že jsem na nic spojeného s Facebookem neklikal.

EDIT: nejlepší by bylo, kdyby existovalo nějaké potvrzení "Opravdu chcete sdílet tento článek", "Opravdu se vám tohle líbí", ...Přijde mi, že se toho pak dá dobře zneužívat a šířit zdarma jako reklamu.

Díky
ShiraNai7
Nezůstávej přihlášený. Nic takového se mi nikdy nestalo, i když to bude asi tím, že mám vypnuté snad všechno co jde (mám to jen na komunikaci).
Miloš
Anebo – chceš-li být pořád přihlášený, používej pro FB jiný prohlížeč, než který běžně používáš.
joe
Ne, nechci být pořád přihlášený, ale taky mě nebaví pořád kontrolovat, jestli jsem se náhodou nezapomněl odhlásit. A používat kvůli něčemu jako je FB další prohlížeč, to se mi nechce.

Zkrátka mě štve co si dovolej všechno provádět za zády uživatelů, který o tom většinou nemá ani ponětí.
ShiraNai7
joe:
Taky lze zakázat všechny aplikace.
DoubleThink
Profil *
ShiraNai7:
Taky lze zakázat všechny aplikace.
To nepomůže. joe pravděpodobně zmiňuje like-clickjacking, který je pro FB poslední dobou typický. Bohužel s tím nikdo nic nedělá.
Mělo by stačit blokovat externí javascripty ze serverů FB.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: