Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Nevíte prosím, jestli se dá v Opeře někde v nastavení zapnout funkce drag&drop pro výběr a rychlé přenášení označeného textu? V Exploreru to funguje normálně. V zásadě jde o hlavní důvod, proč Operu nepoužívám jako výchozí browser.
pyty
Profil
mmm
ja operu pouzivam ako hlavny prehliadac, ale este som si to nevsimol //nikdy som to nepotreboval :-)// v mozille a spol //firefox netscape...// to tiez ide a aj v explorery.
skus pozriet na hulanovych strankach, myslim ze on pouziva operu, a pisal aj nejake clanky
myslim, ze by sa to malo dat editovanim suboru opera6.ini idem sa pozriet...

takk C:\Documents and Settings\Yuhů ???\Application Data\Opera\Opera75\profile\opera6.ini
//predpokladam ze mas XP//
vlez do opera6.ini a vytvor tam pod [User Prefs] polozku Enable Drag=255
je to vytihnute z http://www.opera.com/support/search/supsearch.dml?index=756&session=31 2e567b1ea0de9f4cf578f1daa22b65 nesom isty ci to pojde .....

inac v opera6.ini je skoro vsetka hlavna configuracia
a ked nevis kde ten subor mas, tak si v opere daj napoveda > o prohlizeci opera // Help > About Opera// a tam nikde to je...
Yuhů
Profil
hm, neide. Hodil jsem to tam, restartnul Operu a nic. Nevadí. Díky moc, aspoň vím, kudy hledat.
Greg
Profil *
drag&drop textu - uz jsi na to prisel ? ptreboval bych to nutne - jako prase drbani, uz me boli pazoura od toho klikani !!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0