Autor Zpráva
radekt
Profil
Dobrý den,
na stránkách http://rim.me.cz/mapy/mapa.php mám interaktivní mapu. Je tam klikací mapa i vyhledávací systém. Pomocí JavaScriptu se buď po kliknutí nebo po vyhledání v textboxu mapa pusune na vyhledané město, označí jej červeně a červeně také označí mapový čtverec, v němž se město nachází. V takto označené oblasti však přestává fungovat klikací mapa - nelze zde nikam kliknout, zatímco na ostatní oblasti ano. V prohlížečích Opera (11.10) nebo MSIE (8.0) lze klikat všude, tedy i v označené oblasti, ale ve FF 4.0 ne (a dělaly to i všechny verze před 4.0). Nevím, proč, zda je to v JavaScriptu nebo v CSS.
Radek Tůma
__construct
Profil
radekt:
Mne to funguje správne jedine v IE. V Opere to celkom funguje, ale nesprávne posúva aktívnu časť. Vo FF, Chrome, Safari je Tebou popisovaný problém. Predpokladám, že je to spôsobené tým, že elementy (červená bodka a červený štvorec) sú nad klikacou mapou - prekrývajú ju.
Anonymní
Profil *
I když jsem zkoušel laborovat s z-index ve stylech, nebylo mi to nic platné. Zrušil jsem všude z-index, tím pádem by měl být všude automaticky na nule, jak jsem se dočetl. Pro div id='jumper' jsem dal z-index 1, ale to, že je obalen div id='mapa', zřejmě znamená, že dědí od vyššího, čili má stejně z-index 0 a jsem tam, kde jsem byl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0