Autor Zpráva
Petr_D
Profil *
Zdravím,
problém se týká stránek na Novinky.cz. Zobrazí se v podstatě vše, pouze ne hlavní článek. Pomůže vymazat soukromá data, případně restart prohlížeče.
Nevíte prosím někdo v čem může být chyba?
Wacki
Profil *
Mám stejný problém, někdy to dělá a někdy ne. Taky nevím co s tim. A je zajímavý, že to dělá jenom u novinek.cz
Petr_D
Profil *
Videa na Stream.cz mi Operu shodí skoro okamžitě. Vše ostatní, krom zmíněných Novinek, bez problémů.
Bubák
Profil
Petr_D, Wacki:
Na Novinky.cz hodím málo a problém jsem nezpozoroval.

Petr_D:
Stream.cz jsem zkusil a bez problémů, doporučil bych aktualizovat flash player.
joe
Profil
Petr_D:
Videa na Stream.cz mi Operu shodí skoro okamžitě
Potvrzuju... aktualizace flash přehrávače nepomůže. Přijde mi, že od té doby, co "vylepšili" Speed Dial, tak to jde s Operou z kopce. Já se asi vrátím k nějaké dřívější verzi.
Joker
Profil
Petr_D, Wacki, joe:
Nepozoruji žádný z těch problémů (ve Windows ani Linuxu), možná to dělá nějaký přídavný modul?
Str4wberry
Profil
A co naopak zkusit versi 11.11? :–)

Jinak u mě všechno OK. Už ani nepamatuji, že by mi Opera spadla.
joe
Profil
Str4wberry:
Dneska jsem zjistil, že je ta verze 11.11 a myslim, že už ten příspěvek jsem posílal v ní. Jinak se mi zdá ještě víc nestabilní, než ta verze před tím :-) Například pokud čekám na načtení stránky, nemůžu s ní scrollovat, takže musím počkat, až se načte celá. Nevím co s tou Operou dělají....

Joker:
Žádné moduly nepoužívám, Opera je dokonalá sama o sobě, pokud neobsahuje takovéhle základní chyby :-)
Str4wberry
Profil
No, jak píšu, u mě všechno OK. Stream jede, Novinky jedou, rolování funguje.

Jediné problémy, co pozoruji, je nežádoucí přesouvání různých vložených objektů při velkém zoomu a rolování po stránce.

Ještě mě tak napadlo, jestli nějaké problémy nedělá volba načítání „Vykreslovat ihned“.
Petr_D
Profil *
Aktualizace flash playeru ani verze 11.11 nepomohlo. Vykreslování mám po 1s .
Petr_D
Profil
Omlouvám se, že to sem znovu tahám , ale zjistil jsem, že to dělá tento stylopis. Jenom nevím proč. Třeba na to někdo přijdete.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0