Autor Zpráva
handuk
Profil
Zdravím. Narazil jsem na jeden problém, který mi nedá spát. Mám vytvořený web, který je větší množství stránek v jiné složce než je CSS soubor (čili se na něj odkazuji ve formátu např. "../../styl.css"). Když ten web otevřu na svém lokálním disku tak FF, IE i Chrome všechny styly načtou bez problému. Jakmile, ale web nahraju na server (pro teď webzdarma, později na ********) tak se mi u stránek, které nejsou ve stejné složce jako CSS soubor, tento soubor nenačte. Problém je, že takhle se ty stránky chovají jen ve FF, IE a Chrome i po nahrání na server vše zobrazují korektně.

Gůglil sem co se dalo a zjistil sem, že nejsem jediný s takovýmto poblémem. Jenom jsem nenašel žádné jednotné řešení. Zkoušel jsem měnit kódování a doctype, ale bez úspěchu. Nestkal se někdo s tímto problémem? Jak ho řešit?

Zde je ten web: http://handuk.webz.cz/www/index.htm
Problémy jsou v sekci "akce" a "fotogalerie". V každé této sekci mám iframe ve kterém je stránka umístěná právě mimo složku s css souborem. Následně veškeré konkrétní galerie také nepodléhají css formátování. Ještě jednou připomínám, že se styl nenačíté pouze ve FF. Jinak prosím na obsah stránek nehleďte ;-).

Budu moc vděčný za jakoukoli pomoc! Předem děkuju :-)
pcmanik
Profil
Mne to funguje v FF 4.0.1
Teda vlastne nefunguje, chyba je v tom ze ty 2 krat vkladas subory, a potom ti to tam vytavara 2 krat strukturu body, atd...
Resp. do suborov, ktora davas do iframe uz nemusis vyplnat body, ani head, a ani html, staci proste ciste html, ktore len vykresli text, obr...
handuk
Profil
pcmanik: Tak to je zajímavý, já mám taky právě FF 4.0.1 :-(
pcmanik
Profil
handuk:
Editoval som ten prispevok, som ho omylom skorej odoslal.

Ale inak skus sa pozret na jednoduchu konstrukciu include v php, nemal by to byt problem pochopit a nemusis pouzivat zastarale iframy, s ktorymi su len problemy...
handuk
Profil
Zkusil sem teda smazat všechno okolo a nechal jsem tam jenom jeden DIV na formát textu. Teď už to ale nefunguje nikde...
Davex
Profil
Na některých vložených stránkách, asi na těch problematických, není připojený stylopis přes <link> nebo jsou v cestě zpětná lomítka \ (do cesty patří normální lomítka /).
handuk
Profil
Davex: Díky za radu! Po tom jaký sem hledal složitý řešení by mě fakt nenapadlo, že chyba může být v použitý opačného lomítka, ale je to ono! Problém vyřešen :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0