Autor Zpráva
mazlo
Profil
Zdar a čest práci :)
Za normálních okolností bych sem nepsal, protože bych si nějak poradil, ale nyní jsem fakt zoufalej :( Nedokázal mi nidko pomoct, tak doufam, že helpnete Vy :))

Jednoho krásného dne - konkrétně včera :)) - jsem přidal další článek do blogu. Vše bylo v poho, až na to, že moje oblíbená Opera začala můj blog kazit :( Ve všech prohlížečích se mi blog zobrazí správně, jenom v Opeře ne! Ale ono je to trochu složitější. Jde o to, že na stránce mam po stranách (a u menu) svislé čáry. Je to obrázek na pozadí. A od té doby, co jsem přidal další odkaz do menu, tak se čáry nezobrazujou (obrázek na pozadí). Připadalo mi to zvláštní, a ještě více mě zaskočilo, že to není u všech stránek, ale jenom u některých!!! (respektivě tato chyba není u každé třetí stránky - přibližně). Samozřějmě, že jsem zprvu nepřišel na to, že je to tím nově přidaným odkazem; doslova skoro celý dnešek jsem zkoumal CSS kde mám chybu ... zkoušel jsem měnit ppixely atd (protože jsem myslel, že tam je chyba). Až teďka jsem přišel na to, že to dělá ten odkaz v menu. Jo a ještě jedna zajímavost - pokud jste na stránce, kde ten obrázek není vidět (např. úvodní), tak když dáte v zoom (- nebo +), tak se čáry najednou ovběví. Tato chyba je jen (aspoň doufám ...) v Opeře, jak v nové verzi 8.5, tak i ve starších (8.2).

Moc moc prosím o radu, protože fakt už nevím, co mám dělat :( Hlavně jde o to, že nemůžu přidávat další odkazy.

Nakonec jsem jeden odkaz smazal, aby byla stránka v poho, takže tady je stránka, jak to má vypadat v pohodě: www.mazlo.org - dobra verze

Zde je stránka, kde se to prostě kazí, přidal jsem tam odkaz navíc ("POKUS") - btw: odkazy budou odkazovat na strávné odkazy (index.php) - www.mazlo.org/bug.php

Ještě jednou předem díky za pomoc!
zimmi
Profil
hej já když na www.mazlo.org/bug.php roluju kolečkem dolů a nahoru tak se ten obrázek objeví.
mazlo
Profil
zimmi

tak to mě ne :( a stejně to je divný :( nevíš, čím to je ? :)
zimmi
Profil
no, tipl bych, že budeš mít někde blbě rozměry v menu, ale bůh ví, možná je to fakt chyba opery.
Radek Hrabůvka
Profil
Opera 7.54 ok, 8.02 chybně po rolování, 8.5 chybně.
mazlo
Profil
Radek Hrabůvka: skvělí .... a chybu mám teda v čem ? :-))
habendorf
Profil
Chyba je asi fakt v Opeře. Ale na druhou stranu - máš to i blbě postavený. Zkus si ve FF zvětšovat písmo a uvidíš ten kolaps - hlavička i patička se rozpadá (ty čáry).
mazlo
Profil
Tak, už jsem to vyřešil, stačoli dát u levcého divu height: xy px; .. sice nechápu, proč to Opera dělala, ale aspoň, že jsem na to přišel :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0