Autor Zpráva
dan55
Profil
Ahoj,
co upravit aby tato šablona šla i v IE?
http://www.vymena-odkazu.cze.cc/
Díky.
jenikkozak
Profil
- Zarovnání na střed se v IE dělá pomocí text-align:center nastaveného na nadřazený prvek.
- Aby byla položka podbarvená v celé výšce (50 px), je nutno změnit její výšku z 37 px na 50 px.
dan55
Profil
jenikkozak:
Dík, zkusím to.
Yur4Y
Profil
Použitie takého doctype, ktorý zabezpečí štandardný zobrazovací mód v prehliadačoch, je častým riešením nekompatibilít medzi prehliadačmi.
<!doctype html>
ShiraNai7
Profil
jenikkozak:
- Zarovnání na střed se v IE dělá pomocí text-align:center nastaveného na nadřazený prvek.

Používám normálně margin: 0 auto; i v IE a jde bez problému. Možná to bude tím, co popisuje Yur4Y.
Bubák
Profil
ShiraNai7:
Možná to bude tím, co popisuje Yur4Y.
Nepochybně, jen je možné, že pro standardní mód používáš jiný !doctype.
joe
Profil
Nemám rád, když si někdo stěžuje na prohlížeče. Některé části stránek se zobrazují chybně tvou neznalostí, tak to nesváděj na prohlížeč(e).

- obrázek pro menu je definovaný u hlavičky, proč?
- menu má nastavenou výšku, proč?
- zaoblené rohy můžeš udělat pomocí CSS a nebo obrázkama tak, aby jsi blok měl alespoň na výšku natahovací. Nemáš to tak, proč?
dan55
Profil
joe:
Když nemáš rád že si na to stěžuji, tak to nekomentuj a nech si to pro sebe, nežádal jsem o kritiku mojeho názoru na IE.

Já tu šablonu nedělal, je FREE, kdyby byla moje tak ji musím odladit i pro IE, ale nemohl jsem najít chybu.
dan55
Profil
Yur4Y:
Díky, nádhera, jde to ihned a nic jiného jsem nemusel upravit ;).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0