Autor Zpráva
Buchy
Profil *
Ahoj, do stránky includuju dva soubory - menu a pravý sloupeček, v FF, Opeře i Chromu se zobrazí normálně jako součást stránky, jenže v IE se udělá okraj, margin, odsazení nebo co to je. Co je ještě zajímavější u horizontálního menu je odsazení v IE nahoře a dole a u vertikálního sloupce po stranách. Dost mě to štve a nevím jak se toho zbavit, kord když ten pravý sloupec se díku tomu vykresluje až pod obsahem... Trochu jsem hledal a Odkaztady to vypadalo na stejný problém, bohužel odkaz na řešení již neexistuje.
Buchy
Profil *
Tohle mi vážně hlava nebere, vypadalo to na problém s utf signature, jenže v pspadu ji mám vyplou a když už jsem změnil kódování includovaného souboru na zkouško na Windows 1250, tak až na to, že to logicky rozhodilo znaky, tam ta mezera je furt...
Buchy
Profil *
Takže o UTF signaturu se nejedná, když ji tam záměrně přidám, mezera se zvětší a když kód z includovaného souboru přímo vložím do zdrojáku, tak tam to maličké odsazení je, nevíte někdo čím by to mohlo být?
shaggy
Profil
Buchy:
Includovanie nemá absolútne žiadny vplyv na zobrazovanie stránky. To, čo vidíš, je iba html. V IE sa ti to prepne do Quirksu - skús si niečo o tom pozisťovať.
Buchy
Profil *
Děkuju, bylo to tím, v IE9 ted všechno jede jak má, předpokládám že v IE7 a 8 taky, ale zatím nemám jak ověřit...
shaggy
Profil
Buchy:
ale zatím nemám jak ověřit
Máš. "Zobrazenie" v IE9 si môžeš prepnúť aj do IE7/IE8 módu (cez developer tools - F12).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Buchyho:
V sedmičce vidím špatně poloprůhledné pozadí, protože používáš moc malý obrázek, atd. — to ti zřejmě devítka v režimu sedmičky nepředvede. Jinak stránka vypadá dobře.
Buchy
Profil *
Chamurappi:
Děkuji, nevíš přibližně minimální rozlišení toho png, aby se vykresloval i v IE7 dobře?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0