Autor Zpráva
Z3NTIVA
Profil
Zdravím,
má stránka http://www.stastna-sms.wz.cz/# zatím na kušební doméně,free hostingu ,se slepými odkazy a se stejnými obrázky jako produkty se mi v Mozile a Google Chromu vykresluje tak jak má.Ovšem po pohledu na ni přes prohlížeč IE jsem byl zděšen,říkal jsem si,že tam budou nějaké malé výkyvy,protože IE nepodporuje padding atd,ale toto jsem opravdu nečekal...Po pozorném prozkoumání jsem se ale dozvěděl,že hlavní nedostatek spočívá v centrování stránky,které je jaksi nefunkční a opakování se horní lišty + již zminované mezery v tom,že stránce v IE chybí padding.To jsou jen mé Teorie ,Zkrátka potřebuji poradit jak stránku vylepšit(resp. nahackovat,méně drastickou cestou to asi nepůjde) aby vypadala stejě v co možná nejvíce prohlížečíh,včetně verzí IE 5-9 .Díky moc všem za všechny rady...:)
pcmanik
Profil
Tak mne sa ta stranka nezobrazi dobre ani v FF 6. Opera 11.5 je na tom este horsie.

IE nepodporuje padding
IE podporuje padding.

Hackovat nic netreba, je to jednoduchy design, staci sa naucit doslova zaklady css a vsetko bude bezchybne fungovat.

A na IE 5 uz ohlad brat urcite netreba.

Aby sa stranka ako tak zobrazila v IE staci zmenit doctype. Teda nepouzivat quirks, ale normal.

Cely web by bolo dobre obalit do jedneho hlavneho divu a jemu nastavit sirku. A do neho vkladat ostatne divy.
Z3NTIVA
Profil
Takže myslíš celé překódovat ? Mně se ale ve firefoxu (mám 4 ) i v chromu zobrazí nromálně...
pcmanik
Profil
Z3NTIVA:
Vo FF je len drobna chyba, obrazok pod kontaktom nieje v strede. A asi hej cele prekodovat.
Z3NTIVA
Profil
a co vse mam zmenit ? :// nechci to delat znova aby byl steny vysledek...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0