Autor Zpráva
Z3NTIVA
Profil
Zdravím,
na mé stránce http://www.stastna-sms.wz.cz/# se ve FF a Google Chromu zobrazuje,alespoň mne vše normálně.V IE je ale jedna zdánlivě malá,ale ve skutečnosti velká chyba.Jedná se o poslední odkaz v levém,modrém sloupci .Když najedete trochu pod dolní ,modro-černou lištu,nebo najedete myší na formulář ,poslední odkaz ve sloupci se označí.Zkrátka rozsah posledního odkazu je hodně velký.Děkej se to jen v IE.Záměrně neuvádím konkrétní odkaz,protože se to děje vždy u posledního.Jestliže smažete poslední odkaz ,bude se to samé stávat s novým posledním odkazem...Nevím co s tím.
Děkuji za každou radu.Zároveň bych chtěl poprosit o kompletní kritiku prozatimního kódu,co změnit nebo vylepšit,aby se mi nestalo to co minule,že na konci práce jsem se dozvěděl,že to musím celé předělat :D.
Díky
Bubák
Profil
Nic zvláštního na tom nevidím, jde o běžnou chybu, odkazy mají povinnou koncovou značku.
Z3NTIVA
Profil
myslíš tím <a> </a>? Mně přijde zvláštní že to nefunguje jen v IE ...
Z3NTIVA
Profil
měl jsi pravdu :) Tak díky moc :) Mohli by jste jinak přidat nějakou kritiku kódu,co změnit atd...?
Witiko
Profil
Z3NTIVA:
Na to tu máme specifické podfórum.
Z3NTIVA
Profil
Nedošla mi tak primitivní chyba,tak jsem myslel že to spasá do sekce wobové prohlížeče,když to dělalo chyby jen v IE :)
Bubák
Profil
Z3NTIVA:
Mně přijde zvláštní že to nefunguje jen v IE ...
když to dělalo chyby jen v IE :)
HTML specifikace neříkaly, co jak mají prohlížeče zpracovat stránku při nevalidním kódu, takové věci jsou až v HTML5.

jsem myslel že to spasá do sekce wobové prohlížeče
Witiko měl pravděpodobně na mysli sekci "Kritika stránky", protože jsi žádal „přidat nějakou kritiku kódu,co změnit atd...“, tam jsi vlákno založil, ale tady jsi to nezmínil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0