Autor Zpráva
kuku
Profil *
Ahoj, dělám stránky a na localhost se mi zobrazují v IE stejně jako ve všech prohlížečích. Když je nahraju na server, tak se v IE rozsype, hlavně <br> mezera a začne mít chybné zarovnání. Nevíte čím to může být? Dík
panther
Profil
kuku:
Nevíte čím to může být
dodej odkaz na web. Bez něj se dál nehneme.

Celé je to ale podivné, testuješ stejné verze IE? CSS se interpretuje až v prohlížeči, nikoliv na serveru.
kuku
Profil *
Taky to nechápu, možná jen chybné načtení, každopádně je to dlouho co to nejde.
kuku
Profil *
Je to přes stejnou verzi.
jenikkozak
Profil
kuku:
Cituji panthera:
dodej odkaz na web. Bez něj se dál nehneme.
YoSarin
Profil
kuku:
A na serveru se css opravdu načte? Zkontroluj velká a malá písmena v názvu css souboru, správnost cesty k css a jestli nemáš v názvu nějakou mezeru nebo tak něco...
kuku
Profil *
To nemůžu, podepsal jsem s tím pro koho ten web dělám NDA. Spíš jsem se sem obrátil s tím, že by mě toto zajímalo a možná i vás. Jsem nečekal, že IE na localhostu zobrazí vše správně a po uploadu na serves zobrazí web ve stejném prohlížeči jinak. Opět jsem měl včera celý den chuť vzít do ruky šutr a jít rozbít mrkvosoftu okna .-)
shaggy
Profil
kuku:
To nemůžu, podepsal jsem s tím pro koho ten web dělám NDA.
Ak máš s niekym podpísanú dohodu o mlčanlivosti, tak očividne nejde o malého klienta a nie je to tvoj prvý web. Preto by si mohol vedieť, že bez živej ukážky ti neporadíme + by si nemal mať problém s takýmito banalitami.

chuť vzít do ruky šutr a jít rozbít mrkvosoftu okna
Prečo svoju neschopnosť hádžeš na iných? Mne sa niečo také nikdy nestalo, vždy keď niečo nefungovalo, tak to bola moja chyba (zlá cesta, zlá konfigurácia servera atď.).
kuku
Profil *
Ale není jen tohle, to jsem vyřešil dalším stylem. Každopádně reference optimalizovat na 6 prohlížečů a ještě na pixel není legrace. Ještě když je to velký web se spousty bloky. Až se tím shaggy budeš X let živit, tak pak povídej.
shaggy
Profil
kuku:
Ja sa tým x rokov živým a preto nemám potrebu optimalizovať pre 6 prehliadačov ;-)
kuku
Profil *
Takhle weby optimalizuji pro IE 6 lehce, není to těžké. Souhlasím s tebou, chyba už není i bez stylu pro IE. Každopádně já si nemůžu dovolit neoptimalizovat pro IE 6, protože se používá. Jinak mi zavolá klient a je to v prrrr.
Jinak "shaggy" asi dva roky jsem měl spolubydlící dva slováky, kdybych nevěděl, že ta tvá rasa není drzá, tak bych se divil .-)
shaggy
Profil
kuku:
A ja mám kamarátov pár čechov a... viem, že sú to normálni ľudia, ako všetci ostatní, akurát, že aj medzi sa nimi nájde pár arogantných a neschopných hlupákov ako ty (tak ako v každom národe).
Chcel si radu, nechcel si nám dať informácie. Snažíš sa schovať svoju neschopnosť za rôzne výhovorky a prskáš všade okolo, keď ti niekto povie pravdu. Pre mňa táto diskusia skončila, ty si tu môžeš ešte chvíľu vymýšľať výhovorky, prečo to nie je tvoja chyba.
kuku
Profil *
Jak můžeš vědět, že když někdo neví jednu věc z 1000 000, tak je neschpný? Ty jsi těch webů asi moc neudělal, že nevíš kolik je potřeba vědět, aby se zadařil dobrý web. Spíš máte všichni z těch pravých končin ve zvyku být hodně rychle na nervy. Někdo kdo neví co dokáže IE pokazit a ještě k tomu byl hned při první větě drzý by neměl nadávat. Jen si přečti komunikaci a tvá suverenita opadne. Ten feedback si ode mě nedostal za nic. Bohužel nejsem bůh, proto si tyhle textace "Prečo svoju neschopnosť hádžeš na iných?" odpusť... čobole
Chamurappi
Profil
Reaguji na kuku:
To nemůžu, podepsal jsem s tím pro koho ten web dělám NDA.
Hm, to už jsme také slyšeli mockrát.

Každopádně já si nemůžu dovolit neoptimalizovat pro IE 6
O tom přeci nikdo nemluvil. Nebo je řeč o IE 6? Neuvedl jsi vůbec verzi.

kdybych nevěděl, že ta tvá rasa není drzá
Nechovej se jako vůl a nauč se komunikovat. Zamykám. S takovýmhle přístupem si najdi jinou diskusi.
Str4wberry
Profil
Uživatel kuku si odpověď moc nezaslouží, ale na druhou bychom sem možná měli napsat odpověď, aby bylo téma vyřešené, byť je to tedy podle všeho banalita během sekund zjistitelná použitím vyhledávače.

Co s tím tady plánuješ?
Chamurappi
Profil
Co s tím tady plánuješ?
Plánoval jsem věčné ticho :-)

byť je to tedy podle všeho banalita během sekund zjistitelná použitím vyhledávače
Řekl bych, že existuje více možných příčin.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0