Autor Zpráva
chronic
Nazdar,

mam taky zvlastny problem s ktorym som sa este nestretol. V IE sa mi stranka po nacitani vzdy minimalizuje ( alebo hodi vzdy na pozadie ). Ked ju znova zobrazim ( v spodnej liste ju najdem ) a kliknem na akukolvek podstranku znova sa minimalizuje. Alebo ak mam otvoreny iba explorer a nic viac tak vtedy vlastne vidim stranku ale kedze je napozadi tak vsetky widgety vo windowse mam navrchu a prekryvaju stranku. Pls poradte v com je problem. Ostatne prehliadace su zatial bez problemov. Diki moc

Stranka je www.melroserusovce.sk

Juro

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Chamurappi
Reaguji na chronice:
Klasický projev zavolání metody blur na okně — na tohle klíčové slovo se soustřeď, máš ho jen na pár místech, viníkem je nejspíš to uvnitř js/layout20b9.js.
chronic
super ! pomohlo. díki moc. nabudúce teda už s diakritikou...
andrstom
Ahoj, řeším stejný problém jako chromic, ale o několik let později. Moc mi nepomohla odpověď od Chamurappiho. Mužete mi to prosím někdo víc osvětlit?

Díky
Tom
_es
andrstom:
Mužete mi to prosím někdo víc osvětlit?
Že ti to robí nejaký JavaScript na stránke, tým že volá window.blur. Z dodaných informácií ti nikto nevyveští aký.
Marschmallow
andrstom:
Prosím o odkaz na živou ukázku.
andrstom
živá ukázka je na: http://ukm.moxo.cz/lisak/hlavni.php

Myslím si, že to dělá "./js/jquery.js", protože, když ho dám pryč tak je vše OK. Rád bych používal nějaký datepicker, ale tenhle mi dělá problémy. Klidně to vyřečím jiným - nemáte nějaký typ?
juriad
andrstom:
Zárodek chyby je v souboru layout.js na řádce 146. this je při načtení stránky objekt Window, protože na řádku 10 stejného souboru je objekt currentTab prázdný. A proč je prázdný, protože nikde na stránce není třída navigationTabs a tedy oba pokusy (4. a 8. řádka) selžou.

Nevím odkud jsi sehnal ten soubor layout.js, ale zřejmě jej používáš nesprávně. Očekáva totiž, že na stránce bude element ul s třídou navigationTabs.
andrstom
juriad:
OK...díky za radu. Tento soubor je součástí free datepickeru, který jsem si vygooglil. Koukal jsem ještě na jiný a zkusim ho prohodit za tento "blbnoucí".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: