Autor Zpráva
Pavel817
Profil *
Poslední dobou mám problémy s IE 8 a vůbec netuším kde je chyba :( Při spuštění prohlížeče to najednou vypadá jako na tomto obrázku. I když s tím už nic neudělám, další den už to je v pořádku. A tak se to střídavě zobrazuje správně a zase špatně pořád dokola :( Na funkci (nikoliv rostlináře :) ) to nemá vliv a prohlížeč je i tak použitelný. Jenom to blbě vypadá a občas mě to rozčiluje, že netuším kde je chyba. Máte s tímto někdo stejnou zkušenost a víte jak to odstranit?
Plaváček
Profil
Pavel817:

Jo, tohle se mi už taky dvakrát stalo. Neobjevil jsem příčinu, ale našel jsem dvě možná řešení:

1. Poslední aktualizace IE 8 tento problém opravila sama.
2. Nebo lze IE 8 normálně odinstalovat a znovu nainstalovat.
Pavel817
Profil *
Aktualizace mám povolené a stejně se to občas přihodí. Asi potom ta druhá varianta - přeinstalovat prohlížeč. Protože se to ale děje náhodně, tak na to ... Ono to třeba už druhý den zmizí a je potom zase na čas pokoj. I když někdy je to na delší dobu než se to "samo opraví" :( Jen jsem myslel jestli už třeba někdo neví čím to je. Přesto díky za informaci.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavla817:
Podle toho, co se píše různě na internetu, se chyba projevuje jen při nastavení klasického vzhledu (ala Win2000).
Ovládací panely / Systém / Upřesnit / Výkon / Použít vizuální styly na okna a tlačítka — zkus zaškrtnout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0