Autor Zpráva
svope
Profil *
Dobrý den, mám problém s IE. Mám v kódu:

<form>

<a href="A.html" target="ram"><input type="radio" name="rozestaveni"></a> <b> A </b> <br>
<a href="B.html" target="ram"><input type="radio" name="rozestaveni"></a> <b> B </b>

</form>

Slouží to k tomu, že po výběru jedné z možností (A nebo B) se zároveň v <iframe name="ram">, který je hned vedle, zobrazí podrobnosti. Jenže v IE to prostě nezabírá, klikám na zaškrtávací kolečka a do <iframe> se nezobrazuje nic.

Snad jsem nepřehlédl, že už se to tu řešilo, nic podobného jsem nenašel.

Děkuji za odpovědi.
Xivanx
Profil *
no IE se nelíbí ten input uvnitř odkazu, takže buď bez inputu nebo input bez odkazu s js
svope
Profil *
Xivanx:

Jj, vím, že se mu to nelíbí, ale já si to takhle představoval...takže nějaká možnost jak to udělat s inputem v IE neexistuje?
_es
Profil
svope:
já si to takhle představoval
Formulárový prvok vo vnútri odkazu a ešte súčasne aj vo formulári je nezmysel a je dosť pravdepodobné, že sa to bude v rôznych prehliadačoch chovať rôzne. Prečo nepoužiješ normálne formuláre?:
<form action="A.html" target="ram"><input type="radio" name="rozestaveni"></form>
<form action="B.html" target="ram"><input type="radio" name="rozestaveni"></form>


klikám na zaškrtávací kolečka
„Zaškrtávacie kolečká“ sprav z nejakých normálnych formulárových prvkov alebo pomocou odkazu.
svope
Profil *
_es:
děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0