Autor Zpráva
martin1312
Profil
ahojte, robim pre znameho web stranku. Je to vlastne upraveny template ale uz neviem odkial.
v opere, ff aj chrome sa zobrazuje dobre, v IE9 tiez s mensou chybickou krasy (pri hornom menu je hover efekt akosi posunuty vyssie ako by mal - o to ale teraz nejde).
Nakolko nemam nainstalovany starsi IE, chcel by som Vas poprosit, ci by sa nenasiel niekto co pouziva starsi IE ako 9, a pozrel mi na stranku ci sa mu dobre zobrazuje.
Dakujem

adresa je www.linqua.ic.cz (zatial skusobny hosting)
margin
Profil *
F12 na klávesnici máš?
V IE6 ti nebude fungovat hover na položkách v "PONÚKAME:", protože umí hover jen na odkazech, přitom náprava je trapně jednoduchá, protože ani za mák nechápu, proč máš hover na zbytečném spanu.
martin1312
Profil
diki za reakciu,
uz som to prerobil, teraz to bude dobre?
o_O
Profil
martin1312:
IE5-7 zobrazují nesprávně spodek pozadí u „Ponúkáme:“ - vytvoří tam cca 5px mezeru.
IE5 nezobrazuje stránku ve středu, ale nalevo.
IE6 vytváří mezi menu a logem větší mezeru
IE6, 7 špatně vykresluje „Súdne overovanie prekladov v akomkoľvek jazyku“ - menší mezera nahoře

Zkuste aplikaci IETester, nebo využijte internetové aplikace fotící webové stránky v různých prohlížečích. Nakolik je přesné zobrazování v IETesteru oproti originálním prohlížečům netuším, ale pravděpodobně v nich pár rozdílů bude, ovšem zatím jsem na žádný nenarazil.
martin1312
Profil
dakujem, popracujem na tom

// s tym, ze v IE6 sa robi vacsia medzera mezi logom a menu, si nejak neviem dat rady, ako by sa to dalo prosim vas napravit? poradite mi?
Dakujem.
martin1312
Profil
najde sa niekto kto by mi pomohol, prosim?
o_O
Profil
martin1312:
Nahrajte někam Váš web (HTML, CSS, obrázky), ať si ho můžu stáhnout a mrknout se na to.
Chamurappi
Profil
Reaguji na martina1312:
Předpokládám, že u elementu #feature řádí zdvojený margin, přidej display: inline.

s tym, ze v IE6 sa robi vacsia medzera mezi logom a menu, si nejak neviem dat rady
Nastavuješ menu nesmyslně pevnou výšku, kterou šestka bere jako minimální výšku, takže ji roztáhne. K podobnému chování jde přimět i Opera zapnutím funkce „přizpůsobit šířce“. Zruš pevnou výšku a zmenši margin na něco, co ti nepřipadá jako velká mezera.
martin1312
Profil
to o_O
http://www.sendspace.com/file/7p81yl

to Chamurappi

diki skusim to.

// tak uz by som to mal mat opravene, dufam ze to uz pojde na dobre :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0