Autor Zpráva
Jurasek
Profil
Ahoj pratele,

mam zajimavy problem. Vsude v Evrope mi stranky funguji normalne; ale v Indonesii (a jedenkrat i v Malajsii) mi monitory roztahnou stranku na plnou sirku monitoru, a to prestoze mam pevnou sirku stranky (1000 px) s auto pozadim, a vsechny fotky maji stanovene rozmery.........

Vysledkem jsou zkreslene fotky vcetne loga (roztazene do sirky) a deje se mi to jen v Indonesii! Uz jsem prosel v ruznych kavarnach vsechny mozne nastaveni monitoru, i ruznych prohlizecu, ptal jsem se obsluhy............... a nic. Ted jsem uz zase v jine internetove kavarne, a tady mi to jede normalne!

Cim to muze byt a co s tim?

http://vanishingworldphotography.com

Moc diky
Chamurappi
Profil
Reaguji na Juraska:
Prosím o živou ukázku letenku.

Nemají brouzdalové v Indonésii horší zrak? Občas jsou někteří lidé schopní nastavit si na širokoúhlém displeji (16:10 nebo 16:9) menší než nativní rozlišení (aby neměli malá písmenka), ovšem nastaví nějaké neširokoúhlé (s poměrem 4:3, či dokonce 5:4). Pak je všechno roztažené. Tvůrce stránky se tomuhle nemůže nijak přizpůsobit, podobné choutky uživateů nejde detekovat.
Jurasek
Profil
Dekuju moc za reakci. Ale pri prohlizeni nastaveni monitoru bylo vsude "nativni" rozliseni a pomer byl nastaven na 16:9, stejne jako monitor. Kazdopadne jsem rad, ze s tim nejde nic delat, takze to uz nemusim resit. Ja jen, ze se to delo v kazde kavarne krome jedne a nepovedlo se mi v nastaveni monitoru ani prohlizece zjistit, cim to je.

Jeste jednou moc diky

Zdravim z Manokwari (Papua) a letenku posilam papuanskou postou (tj. po rajce, ale nejdriv ji budu muset asi chytit...) :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0