Autor Zpráva
Mihhc
Profil
Zdravím,

zvýraznil jsem kotvy pomocí CSS. Do dvou souborů jsem umístil:
h2 a:target {background-image: url(images/animace1.gif);
h3:target {background-image: url(images/animace1.gif);}
(Animace je pozadí=červená a postupně vybledne, 1 cyklus)

Problém je, že u odkazu to funguje párkrát a pak přestane. Obnoví se to až po crtl + f5 ... ale aby návštěvník pořád mačkal klávesové zkrátky je nesmysl.
Jen u "h3" to funguje docela dobře, ale jakmile párkrát zaklikáte na vedlejší stránce na "h2 a", tak cash a pak nefunguje animace už nikde.

Nevíte někdo nějaké řešení, rady, předem díky, M.
regy
Profil
Da se to vyresit pomoci jquery a nejake knihovny viz hover efekty na www.kablik.cz. Odpoledne Ti muzu poslat priklad jestli chces.
Mihhc
Profil
regy:
To bych Ti byl vděčný - já jsem stránku viděl, máš tam hezké JS.
Já ovšem s JS zrovna nekamarádím, natož s knihovnou. Ale kdyby bylo nějaké praktické hotové řešení, tak bych byl moc rád.

Nejraději ale bez JS, jestli někdo nezná nějaký "trik".
Chamurappi
Profil
Reaguji na regyho:
vyresit pomoci jquery
Uf. Skript už . O osmdesát kilo menší.


Reaguji na Mihhce:
Problém je, že u odkazu to funguje párkrát a pak přestane
Přestane fungovat selektor, nebo se přestane animovat animace? Animování GIFů je plně v režii prohlížeče, různé postupují různě.
Mihhc
Profil
Chamurappi:
Přestane animování gif-u. Přestane mi to i v IE i ve FF. (Asi tam je problém s "a", ale já u nadpisu h2 mám obrázek vlevo, a ten bych tam chtěl nechat)
(ale když přehrávám animaci za h3 tak to mohu přehrávání do zblbnutí)

(Těm JS jsem na chuť moc nepřišel, žádný mi nějak nefungoval úplně dokonale.
V nejhorším tam zkrátka hodím nějakou barvu, nic se nestane, jen mi to přišlo elegantnější.)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mihhce:
Asi tam je problém s "a", ale já u nadpisu h2 mám obrázek vlevo, takže bych chtěl označit jen část a
Ukaž.
Mihhc
Profil
hron-fotodesign.cz/foto.html
Klikni párkrát i do "realizací" - kdyby se problém neprojevil.
Tak to s tím "a" asi byla blbost, ale začne to blbnout po tom co právě přeskakujete mezi stránkami.

EDIT1:
Gif pro každou stránku to nevyřešil. Slyšel jsem, že zkrátka to prohlížeč to přehraje po načtení stránky a konec. V rámci klikání na stránce je to pak již hluché. Až po znovunačtení stránky se opět projeví.

Tudíž existuje vůbec řešení?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0