Autor Zpráva
zzuzu
Profil *
Tak tohle mě dostalo. Kdo máte Mozillu, tak se koukněte sem: http://charmed-dark.wz.cz/default.htm Používám Web Weaver EZ a MS Word 2000. Oba dva mi to zobrazujou normálně a v IE a Opeře to jde taky dobře. Ale v Mozille je to takovýhle nepřehlédnutelný. Nevíte co s tím? Please. Jsem zoufala :(
Dero
Profil
Řeknu Ti to takhle: právě proto, že ten zdroj je z dílny MS Word, se v tom nikdo asi přebírat nebude. Takový zdroják je totiž nečitelný - obsahuje velké množství redundantních dat a málokdo má čas se tím přebírat. Doporučuju začít psát HTML + CSS ručně, pokud to s webem myslíš vážně.
Petra
Profil
Řekla bych, že to dělá to position:absolute;left:0; v inline stylu těch odstavců. Ale kdoví, ten kód je trošičku nepřehlednej.
zzuzu
Profil *
A kdybych to upravila v NVU? Bylo by to furt stejný? :(
zzuzu
Profil *
Tak už je to ok. Teď mám jiný problém. Můžete mi někdo napsat jakej je kod, aby se mi nezmenčoval obrázek při jiném rozlišení než 800x600? Fakt to potřebuji. Díky. :)
habendorf
Profil
aby se mi nezmenčoval obrázek při jiném rozlišení než 800x600

Ale on se nezmenšuje. Pořád má apx x bpx
zzuzu
Profil *
Ale takhle to vypadá jinak Takže dát větší obrázek? A rovnou řikám, že chci zůstat při rámcích...
habendorf
Profil
Dá, zadej mu rozměry v %. Ale při zvětšování bude vypadat asi špatně. A nechápu co s tím mají společného rámce, to je fuk.
zzuzu
Profil *
Já vim. Ale spousta lidí je kritizuje. Takže v procentech, jo? Hmm...ale problém je v tom, že jsem začla to dělat v Nvu, jelikož kody nezvládám. :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0