Autor Zpráva
Milarka
Profil *
Na mém webu www.mistopis.org mi nefungují odkazy pomocí záložek. Například ze http://www.mistopis.org/bukovnik.html#3/ bych kliknutím na "Mačice 5" měla odejít na jinou stránku přibližně uprostřed. Jenže v IE 8 a Google Chrome 14 to sice odejde na jinou stránku, ale na začátek. FF mi to zobrazí, tak jak má, ale známému ani tam ne.

Co s tím? Budu teď předělávat vnitřní strukturu stránek (odstraňovat rámy), tak bych to mohla opravit snáz, pokud je chyba u mě.

Děkuji za pomoc

Milarka
Chamurappi
Profil
Reaguji na Milarku:
Připadají mi tam podezřelé ty tabulátory, v odkazech:
<a href=" #    1/    ">
… i v kotvách:
<a name="    1/    ">
Tipnul bych si, že některé prohlížeče si je někde odmyslí (a někde ne), a proto se pak netrefují.
Milarka
Profil *
Ty tabulátory odmažu. Hned.
Milarka
Profil *
Tak jsem na to asi přišla, nebyly to tabulátory, ale 1 mezera vzniklá tím, že základ píšu v excelu. A to asi dělá. Děkuji Chamurappi za naťuknutí.
Milarka
Profil *
Tak ani po odstranění té mezery se to nespravilo. :-((
_es
Profil
Milarka:
Prečítaj si znova [#2] Chamurappi.
V zdrojovom kóde máš nahádzaných plno tabulátorov tam, kde byť nemajú, zmaž ich, aj v odkazoch, aj v kotvách.
margin
Profil *
Milarka:
Tak ani po odstranění té mezery se to nespravilo. :-((
U mne v prohlížeči Opera to pomohlo, jiné prohlížeče jsem netestoval.
To že to nepomohlo může, ale nemusí, být tím, že v keši prohlížeče je stará verze.

Doporučil bych ti udělat to tak, abys v uvozovkách pro kotvy neměla žádný tabulátor ani mezeru.

základ píšu v excelu
Taky jsem párkrát dělal základ kódu v tabulkovém procesoru, ale dělal jsem to tak, že jsem výsledek, který jsem pak kopíroval do HTML, získal poskládáním textových řetězců. Můžu ti dát dva tipy:
- číslo musíš převést na řetězec, funkce hodnota na text
- pokud chceš do buňky zapsat libovolný řetězec, napiš napřed ' (apostrof), pak můžeš mít v buňce třeba i rovnítko nebo řetězec začínající rovnítkem, bez toho se to chápe jako pokus o vzorec
Milarka
Profil *
Děkuji za rady, odstranění mezer mi bude delší dobu trvat, takovýchto stránek mám asi 50, některé s hooodně daty (a odkazy a mezerami). Snad to pak bude fungovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0