Autor Zpráva
MPu3000
Profil
Zdravím,
mám web, kde se lidi hlásí, jestli půjdou na trénink, nebo ne - problém je, že internet explorer odmítá načíst aktuální verzi všech příspěvků...
Funguje to takle: zadám jméno, napíšu text a pomocí php se to uloží do souboru prispevky.html:
<?php $datum = Date("j. n. Y, H:i:s");
  $text = fopen ("prispevky".".html", "a+");
       $write = ('<tr><td>'.$_COOKIE["user"].' </td><td><h3>'.$text.'</h3> </td><td>'.$datum.' </td></tr>');
       chmod ("prispevky".'.html',0777);
       fwrite ($text, $write); 
       fclose ($text);
?>

nyní mě to automaticky přesměruje opět na první stránku, kde vidim jak možnost se přihlásit, tak všechny již přidané příspěvky - jenže ty jsou furt stejné...
Soubor prispevky.html zobrazuji pomocí funkce php include:
<?php
  include 'prispevky.html';
?>

obsah přispevky.html se zachová stejný, jako před přidáním příspěvku... Ve všech ostatních prohlížečích funguje korektně
Martin02
Profil
Ahoj,
problém nebude v php kódu, protože php (tebou uvedený kód) vyhodnocuje server, kde jsou stránky a prohlížeči zpět posílá jen čist html. Tudíž bude problém v kódu html, který asi IE nedokáže zobrazit.
Možná by bylo dobré uvést tvoji stránku, abychom to viděli celé. Často si někdo myslí že je v něčem problém, přitom je uplně někde jinde.. :)
mpu3000
Profil *
mpu3000.wz.cz/tatabeta/tre.php
vyzkousejte kolikrat chcete
mpu3000
Profil *
jinak do rana tam vratim puvodni verzi, tedkon to je s pomoci iframe
MPu3000
Profil
Opět tam je verze s php include
Martin02
Profil
Tak to se omlouvám, ale opravdu nevím, proč. :)
MPu3000
Profil
právě, vůbec mi nejde na vědomí, proč explorer odmítá načíst aktuální verzi...
Davex
Profil
MPu3000:
Nevím, proč se ti nezobrazuje aktuální verze, protože tam v žádném prohlížeči nevidím tu část, co se má includovat. Ten soubor se má includovat jen po příhlášení?
MPu3000
Profil
ano, ale přihlášení není ošetřeno heslem, stačí pouze jméno, je to tam pro lepší orientaci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0