Autor Zpráva
Lestat333
Profil *
Dobrý den potřeboval bych poradit jak mám vyřešit aby se mi stránka zobrazovala stejně v IE 6,7 jak v ostatních prohlížečích. Stránka webu je www.intelexon.sweb.cz. Text se zobrazuje dole, logo je větší. A proč má všude nastaveny nějaké okraje (například v patičce musím mít padding:20px 0 40px 0; aby to bylo ok.
Davex
Profil
Text se zobrazuje dole
Rychlá náprava by se mohla udělat tak, že se blok #text_stranky odsadí levým marginem o šířku navigace a zúží levý padding.

logo je větší
Logo vídím stejně velké jako ve Firefoxu.

A proč má všude nastaveny nějaké okraje (například v patičce musím mít padding:20px 0 40px 0; aby to bylo ok.
Například patičce nastavuješ pevnou výšku 10px. Nedělej to a natáhne se podle výšky obsahu.
Lestat333
Profil *
patičku už mám vyřešenou musel jsem si definovat tag p, aby to bylo ok. Jenže mám pořád problém s textem stránky je pořád dole dal jsem tam levý margin i mám tam float:left a pořád nic, potom taky text stránky je delší (jak mám nastavit aby to bylo v IE 6 nebo 7 aby byla delka do těch 900 px) Potom ještě mám mezeru mezi navigaci a logem 10 px to samé nejspíš textu stránku. Budu moc rád za pomoc s vytváření webových stránek prakticky začínám a potřebuji to udělat pro zápočtový projekt děkuji
Lestat333
Profil *
problém mám vyřešený akorát je tam okraj za navigací u IE 6 ale to je detail hlavní je že to už nemám dole

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0