Autor Zpráva
Petik
Profil *
Ahoj,

chtěl bych se zeptat jesli někdo neví jak ignorovat předem nastavené barvy v Internet exploreru ? (nastavení->možnosti internetu->barvy) Totiž při kopírování odkazu v WYSIWYG editoru se tam nahraje tato defaultně přenastavená barva.

Z:
<a href="neco" alt="neco">neco<</a>

Po prekopirovani udela:
<a href="neco" alt="neco"><font color="prednastavena barva">neco</font></a>

Chtěl bych toto přednastavené barvení zakázat, ale po kliknutí na danou nápovědu se otevře nesmyslné okno aspoň u mě tedy. Písněte pls jestli náhodou nevíte jak na to. Předem moc díky.
Petr ZZZ
Profil
Když danou část kódu prostě odmažeš:

<a href="neco" alt="neco"><font color="prednastavena barva">neco</font></a>

– tak se znova sama doplní? (Jen domněnka; wysiwyg editory znám jen z vyprávění, protože jsem se naštěstí zavčas rozhodl, že je snazší a lepší naučit se HTML a CSS než ovládání wysiwygu.)
Petik
Profil *
Nejde o mě ale o správce webů, který s editorem pracují. A ruku na srdce tzv: webmasteři jsou rok od roku méně ochotní se učit novým věcem, nejrači jen jedno tlačítko, které udělá vše za ně :-) . Já osobně bych to přepnul do zdrojáku a popřípadě kopčil tam. Spíš by mě ale zajímalo jak to defaultně vypnout to barvení v IE. Nejlepší je že je na to nápověda, která ale vede do říše microsoft support :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0