Autor Zpráva
Tomáš Urbánek
Profil
Zdravím,
přidal jsem si formulář na web - www.em-pneumatiky.cz a dopadlo to jak to dopadlo, v Mozille pohoda ale IE to moje snažení nějak nepochopil:) a kdyby sjte věděli jak stránku vystředit bylo by to také fajn..

Díky všem..
Tomáš Urbánek
Profil
Najde se někdo, kdo mi s tim pomůže?
Diky
jenikkozak
Profil
Sice si to moc nezasloužíš, ale budiž.
Problém ti působí nezobrazitelné znaky před <!DOCTYPE>. Máš možnost je odstranit?
Tomáš Urbánek
Profil
jenikkozak:
před <!doctype> nic nemám, když to otevřu notepad++. Nebo možná nevím co myslíš nezobrazitelnými znaky..:)
Davex
Profil
Tomáš Urbánek:
před <!doctype> nic nemám
Před <!doctype> máš čtyři prázdné řádky a BOM. V PHP asi používáš include() a jeden z vkládaných souborů je uložen s BOMem.
_es
Profil
Tomáš Urbánek:
před <!doctype> nic nemám
Pozri si zdrojový kód v prehliadači.
Tomáš Urbánek
Profil
díky už to funguje, výjímečně jste měli zase pravdu :)

Notepad++ se ten čtvereček vůbec nezobrazí v netbeans ano..
TomasJ
Profil
Promiňte mi, že to otvírám, ale zajímalo by mě: Jak to tam vlastně vznikne? Používám UTF-8, PSPad ale toto se mi nikdy nestalo...
panther
Profil
TomasJ:
většina editorů má v nastavení, zda BOM vkládat či nikoliv. A některé jej vkládají automaticky (nebo alespoň vkládaly, nemám teď přesné informace o všemožných dostupných editorech).

Minulý týden jsem někomu psal, kde je toto nastavení v PSPadu, kdyžtak si to dohledej. Nebo si projdi záložku Nastavení, někde to tam najdeš.
TomasJ
Profil
panther:
Já četl v informacích o BOM zde na diskusi, ale v Nastavení > Nastavení programu > Program 2 jsem nic nespozoroval. Problém jsem doposud neměl, ale co kdyby jednou náhodou...
panther
Profil
TomasJ:
„identické byty v kódování UTF-8“ se to jmenuje v PSPadu.
TomasJ
Profil
panther:
Aha, děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0