Autor Zpráva
Medvídek
Profil
Zdravím,
nevíte, co může způsobovat chybu v IE8 (Chybující aplikace iexplore.exe, verze 8.0.6001.18702, chybující modul mshtml.dll, verze 8.0.6001.18702, adresa chyby 0x00265067. )

Zaznamenal sem to pouze u IE8 na WIN XP a to u buildu 8.0.6001. A ještě zcela náhodně pokaždé na jiné stránce. Zkoušel sem to dohromady nasimulovat na 8 počítačích. NA WIN 7 IE8 se to nestalo ani jednou, na WIN XP pokaždé alespoň jednou. Koukal sem na různý fóra, ale tam byly rady různé, od odinstalování doplňků (spuštění bez doplňků) tak zakázání SmartScreen filtru apod. Nejhorší je, že se mi to už nepodařilo nasimulovat znovu. Vždy se mi to stalo pouze jednou a od té doby celý den nic. (To jsem zkoušel vymazat komplet historii s cookies a soubory, ale prostě spadnutí prohlížeče je náhodné).

Nesetkal se tu někdo s tim, nevíte, co mu muže vadit? Všechny zdrojáky sem projle, obzvláště JS ale nikde nezaznamenal Firebug chybu.
Nemůže mu vadit gzipcomprese? Chachování obrázků? Už sem z toho celkem bezradnej :(
Medvídek
Profil
Tak sem našel nakonec tohle: http://forum.jquery.com/topic/jquery-1-6-2-and-crashing-ie8
Vyzkouším nejnovější verzi a uvidíme :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0