Autor Zpráva
Hela
Profil *
Ve všech prohlížečích se mi webové stránky zobrazují perfektně, ale na Google mi jdou jednotlivé bloky (každý blok je ve svém divu) přes sebe. Prostě jsou jakoby ve vrstvách všechny na jednom místě uprostřed. Poradí někdo???
_es
Profil
Hela:
Poradí někdo???
S čím? ( Povídání o živých ukázkách)
Hela
Profil *
_es:
No jestli není nějaký fígl na to, že se mi vytvořené webovky zobrazují ve všech prohlížečích správně, ale na Google je ten problém, že mi všechny texty uložené v jednotlivých divech překrývají.
_es
Profil
Hela:
No jestli není nějaký fígl
Fígl je spraviť stránku pre všetky používané prehliadače, keďže si „živú“ ukážku nedala, tak ti asi nikto, bez konkrétneho kódu, poradiť nemôže.
Hela
Profil *
OK, je to ale dlouhý! :o)

Moderátor panther: Nakopírování celého HTML k řešení problému nevede, smazáno.
panther
Profil
Hela:
dodej odkaz na web, ne hromadu kódu. Chyba je stejně v CSS, HTML, které jsi sem nakopíroval, nic neřeší. A nesnaž se sem nakopírovat celé CSS.
Hela
Profil *
OK, odkaz na web: www.acm-autodily.cz


panther:

OK, odkaz na web: www.acm-autodily.cz Hela
panther
Profil
Hela:
nechce se mi to zkoumat, ale máš to celé nějaké... divné.

Nastav všem třem sloupcům float: left, nastav jim rozumné šířky, vyházej všechny marginy (nech jim jen levé/pravé, a to takové, jaké chceš mezi sloupci rozestupy... třeba 20px). A pak přidej za #pravyblok <div style="clear: both"></div> - Jak funguje float a clear.

Dále pak vyhaž všechny ty nesmyslné nedělitelné mezery, „Prodejna“ patří do levého sloupce, „Servis“ do pravého. Ne nad ně, a takhle už vůbec ne. Navíc, jsou to nadpisy, tak použij nadpisy.
Hela
Profil *
panther:
OK, zkusím to, díky za radu.
Hela
Profil *
panther:
Upravila jsem to dle tvých pokynů, ale teď se mi zobrazuje web správně jen v IE. Kde mám tu chybu??? :o) www.acm-autodily.cz
Hela
Profil *
Web se mi zobrazuje správně jen na IE. V ostatních prohlížečích špatně. Nemůžu to najít, v čem to je. Poradil by někdo jak na to? www.acm-autodily.cz
Davex
Profil
Hela:
Důvod špatného zobrazení je ten, že je prostřední blok užší (200px) než tabulka v něm (40px + 300px + 40px).
Hela
Profil *
Davex:
JJ, je to opravdu tak! Super, tak to mě nenapadlo. :o) Děkuji!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0