Autor Zpráva
Demoniak
Profil
Ahoj,
http://servisnikniha.comehere.cz
zde nastal problém pokud se přihlásím jako uživatel (přihl. jméno - test, heslo - test) tak se v pořádku přihlásím, i oznamovací hláška vyběhne, ovšem pokud kliknu na ikonku se zpravami (ty dvě tmavé bublinky u sebe), tak mi vyjede seznam nepřečtěných zpráv s odkazama na tu konkrétní, kterou si chci přečíst a problém spočívá v tom, že po kliku na danou zprávu mi IE pouze reloaduje stránku a nic se nezmění. V ostatních prohlížečích to funguje.

Můžete mi prosím poradit čemu se vyvarovat aby to fungovalo?
zde přikládám ještě související části kódu:

část kódu ve středu stránky kde se konkrétní zpráva má zobrazit:
<?
if(intval($_SESSION['prihlasen'])){     //kontrolujeme prihlaseni
  $akce=$_GET[akce];
  if($akce==1){
    $nactizpravu=mysql_query("SELECT * from zpravy where adresat='".$_SESSION[login]."' order by id DESC");
    while ($rozpzpravu=mysql_fetch_array($nactizpravu)){
      echo "<div class='hlavickazpravy'>Od: ".$rozpzpravu['autor']."<div class='datumzpravy'>".$rozpzpravu['datum']."</div></div>";
      echo "<div class='telozpravy'>".$rozpzpravu['predmet']."</div>";
    }
    header("location: $bl");  
  }

  

  if($akce==2){    //Zobrazeni konkretni zpravy
    $id=$_GET[z];
    $nactizpravu=mysql_query("SELECT * from zpravy where id=$id LIMIT 1");
    $rozpzpravu=mysql_fetch_array($nactizpravu);
    if ($rozpzpravu['adresat']==$_SESSION['login']){
      echo "<div class='hlavickazpravy'>Od: ".$rozpzpravu['autor']."<div class='datumzpravy'>".$rozpzpravu['datum']."</div></div>";
      echo "<div class='telozpravy'>".$rozpzpravu['zprava']."</div>";
    }else{
      $bl="index.php?h=13";
    }
    header("location: $bl");  
  }


}else{$bl="index.php?h=12";
header("location: $bl");}
?>

část kódu té bubliny se seznamem nepřečtených zpráv:
<div class="zpravy"><div class="krizekzpravy" id="skryjzpravy"></div>
<h4>Nové zprávy:</h4>
<?
require "db.php";

/*$zpravy = mysql_query("SELECT COUNT(*) FROM zpravy WHERE adresat='".$_SESSION[login]."' and precteno='0' ");
$pocet = mysql_result($zpravy,0);
 if($pocet==0){
echo "Nemáte žádné nové zprávy.";
}*/
$l = 15;
$prohledej = mysql_query("SELECT * FROM zpravy WHERE adresat='".$_SESSION[login]."' and precteno='0' order by id DESC LIMIT $l");
echo "<table>";
while ($z=mysql_fetch_array($prohledej)){
echo "<tr><td width='100'>".$z[autor]."</td><td width='400'><a href='index.php?page=celkzpravy&akce=2&z=$z[id]'>".$z[predmet]."</a></td><td width='100'>".$z[datum]."</td></tr>";
}
echo "</table>";
?>
<br /><button>Vytvořit novou</button><button><a  href="index.php?page=celkzpravy&akce=1">Zobrazit všechny zprávy</a></button>
</div>

javascript, pomocí kterého vyjíždí skrytý div se zprávami:
$(document).ready(function(){
    $("#zobrazzpravy").click(function(){
    $(".zpravy").slideDown(300);
    $(".krizekzpravy").animate({opacity: "show"}, {duration: 100});
});


$("#skryjzpravy").click(function(){
 $(".zpravy").slideUp(300);
    $(".krizekzpravy").animate({opacity: "hide"}, {duration: 100});
});
Demoniak
Profil
resp. mi připadá, že prohlížeč nechce z nějakého důvodu brát adresu typu index.php?page=blabla&akce=1&poakciakce=2 .
pokud se tam nachází jen jedno "&" tak odkazy fungujou ale pokud je jich tam více, tak se stránky v IE hoděj pouze na základní adresu a neudělá to absolutně nic.

Může někdo prosím poradit?

EDIT: + je mi divné, že na hostingu mám další dva weby a ty fungují bez problému.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Demoniaka:
Všechny prohlížeče posíláš do nekonečné přesměrovávací smyčky, některé vyhodí chybovou hlášku, Explorer ukáže stránku, kterou dostal při (asi) dvacátém přeskoku.
Nemáš tedy žádný problém v HTML, ani v JavaScriptu, odkaz se proklikává normálně, chyba je v tom, co s tím pak udělá server.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0