Autor Zpráva
Strita92
Ahoj,
při přiblížení se mi objekty (formulář, nadpisy, text) deformují nebo spíše posouvají a nedrží si pevně svou pozici. Chtěl bych, aby se při přibližování text a veškeré objekty zmenšovaly a netransformovaly se do jiných tvarů a velikostí.

odkaz na ukázku: Repelentní náramky eshop

Předem Vám moc děkuji za pomoc
Keeehi
Kombinujete různé délkové jednotky. Ještě větší bordel to bude dělat v exploreru při zvětšení písma.
Strita92
Keeehi:
Děkuji za reakci. Koukal jsem do zdrojáku a žádné jiné jednotky než px jsem nenašel, jestli jste si vy všiml nějakých, nemohl byste mě konkrétně na ně upozornit? Jinačí příčina Vás nenapadá?

Moc děkuji za Vaší pomoc.
Keeehi
Třeba u h3 můj prohlížeč použije font-size: 1.17em což je jeho výchozí hodnota pokud ji nepřebijete vlastní definicí.

Další věc je, jak se vlevo ořezává pozadí. To je proto, že to pozadí je dané body a ne div #hlavni. Levý roh se pak posouvá směrem doprava a vše se tedy posouvá tím směrem.
Strita92
Keeehi:
Chtěl bych se zeptat jak zadám nějakému oddílu div pozadí, vůbec mi to nejde.

Děkuji

Tak dobrý, to už se mi povedlo, teď akorát jak mám vyřešit ten problém s velikostí písma? Mám v css nadefinovat ty nadpisy, jak jste psal?
Keeehi
Strita92:
Až přesunete to pozadí, bude se to chovat nejspíš lépe. Pak se může řešit velikost textu.
Strita92
Keeehi:
Tak už jsem to upravil. Jestli můžete tak se na to podívejte. Když hodně oddálím stránku, tak se mi písmo pořád rozlézá, ale v Exploreru už mi to nedělá, tam se písmo zmenšuje se stránkou.

odkaz: Repelentní náramky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0