Autor Zpráva
Manďa
Profil
Ahojky,
nevíte někdo jak udělat, aby google aktualizoval moje stránky? Udělala jsem si a nahrála nové stránky, ale google má pořád v jeho vyhledávači mé staré stránky a informace a to samé mi vyskakuje i v google vyhledávání, které mám na stránkách :( Potřebuji to nějak aktualizovat. Jde to i ručně?
Děkuji za odpověď.
Juandev
Profil
Manďa:
Ručně to nejde.
Manďa
Profil
A jak dlouho trvá než to Google zaktualizuje?
Giga
Profil *
Moja skúsenosť je, že nové články na mojom webe sa prejavia vo vyhľadávaní gugľa do niekoľkých dní, do týždňa urćite. (Web s návštevnosťou asi 50 - 70 ľudí denne, cca 300 zobrazených stránok/deň)
Janča N.
Profil
Můžeš zkusit přidat stránku Googlu, aby jí prošel. Musíš být přihlášena do Google webmaster tools.
margin
Profil *
Manďa:
Záleží na okolnostech, třeba kolik odkazů a z jakých stránek vedou odkazy na tvůj web, jak často se tvůj web mění...
Třebas zaindexování změny na této diskusi trvá zpravidla pár desítek minut, protože sem vedou kvalitní odkazy, je tu kvalitní a unikátní obsah a časté změny.
Manďa
Profil
Děkuji moc Janča N., odesláno! Snad se brzy změny projeví :-) Mám stránku, kde chodí za týden cca 250 lidí.. Tak snad :) Děkuji moc všem za reakce!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0