Autor Zpráva
xciza
Ahoj,
řeším docela zvláštní problém se kterým jsem se zatím nesetkal.
Mám udělaný webový projekt ve frameworku nette a mám tam tlačítko editace záznamu. Problém je následující:

V mozille, chrome, IE9 mě tlačítko editovat odkáže správně na formulář s editací, ale IE7 a 8 po stisku tlačítka editovat nic neudělá. Když ale kouknu do zdrojového kódu, co je tam vygenerováno za odkaz, tak je správný-po vložení odkazu do adresního řádku se stránka normálně přesměruje.

Setkal se někdo s takovýmto problémem u IE, kde mu tlačítko neodkazuje na požadovanou stránku?

díky

EDIT: Tlačítko nefunguje ani při zadání odkazu například na google.
Chamurappi
Reaguji na xcizu:
To je až příliš obecný popis problému. Ano, setkal jsem se s tím, že v různých prohlížečích může něco fungovat různě. Proč se ptáš, jestli v tom nejsi sám? Jestli tě zajímá, jak to opravit, tak na to jsi dal moc málo informací. Buď můžeš mít tlačítko něčím překryté (tzn. chyba je v CSS), nebo tam můžeš mít nějaký skript, který správné funkčnosti zamezí, nebo ti tam naopak nefunguje skript, který správnou funkčnost zajišťuje…

EDIT: Tlačítko nefunguje ani při zadání odkazu například na google.
Tuto informaci jsem nepochopil.
xciza
Vyřešeno. Starší verze IE nedovolují mít input type="button" uvnitř elemetu a
Chamurappi
Reaguji na xcizu:
… s hrefem. Mno, to je tedy fakt objev. Proč jsi vůbec čekal, že taková konstrukce bude bez potíží fungovat?
jenikkozak
Chamurappi:
Proč jsi vůbec čekal, že taková konstrukce bude bez potíží fungovat?
My jsme to taky nevěděli. Nebo jsme to aspoň nepřiznali.
Chamurappi
Reaguji na jenikakozaka:
Hm, možná bych to také nevěděl, nebýt jednoho starého vlákna, kde se podobná konstrukce objevila. Rozhodně by mi taková konstrukce přišla podezřelá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: