Autor Zpráva
Alesh
Profil *
Ahoj. Mám problém s prohlizecem google chrome.

Dělá se mi 1px mezera mezi grafikou (mezi jednotlivymi divy). Deje se to pri zoomovani pres ctrl + kolecko mysi....nesetkal se nekdo s timto problemem? Vse vsech prohlizecich to jede i pri zoomovani..jen chrome zlobi.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Chrome bug“ nevystihoval podstatu dotazu, tématem zjevně není Chromebug. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Tori
Profil
odkaz na tu stránku?
Alesh
Profil *
je to tohle....defakto to jsou dva obrazky na pozadi....takze bude asi problem s pozicovanim toho obrazku...
deje se to pouze pri zoomu (ctrl + kolecko mysi) v google chrome ....vytvori se tam mezera mezi zahlavim a tim ostanim...
http://www.snadnacesta.eu/problem/
Keeehi
Profil
Když 56px zvětšíš na 110%, stane se z nich 61,6px takže se to musí zaokrouhlit. Bohužel, výšku divu chrom zaokrouhlí nahoru (62) ovšem při převzorkování obrázku se to zaokrouhlí dolu (61). Pak ti tam vzniká ta mezera. Nevím, jestli se dá chrom nějak donutit ke změně počítání ale vím, jak to "schovat". Zaprvé bych přidal tomu divu nějaké červené pozadí (mám na mysli background-color). Zadruhé bych k tomu obrázku dole přidal ještě pár pixelů. Pak, i když se to zaokroulí jinak, bude ještě co zobrazovat. I kdyby si přidal jen jeden pixel, vypadalo by to takto: 57*1,1=62,7 a to, i kdyby se t zase zaokrouhlilo dolu, tak je stejně jako výška divu.

Jinak, děje se mi to i při zmenšení na 33%.
Alesh
Profil *
Díky, žes na to mrknul.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0