Autor Zpráva
Jirka2013
Profil
Vytvořil jsem v systému Webnode (www.webnode.cz) webovou stránku www.jmpartner.webnode.cz .
Do baneru této stránky jsem umístil animovaný GIF soubor, po 10sec se zde mění 3 obrázky.

V prohlížečích Mozzila, Chrome, Safari, Maxthon se obrázky mění pravidelně po 10 sec a to i v případě,
že překliknu na jinou volbu v menu této stránky.

V prohlížečích IE (ver9) a Opera se po naběhnutí stránky začnou obrázky měnit po 10 sec,
ale když přeba při druhém obrázku překliknu na jinou volbu v menu této stránky, tak se
animace přeruší (nepokračuje druhým obrázkem) a začne zase od začátku od prvního obrázku.

Líbilo by se mi aby i v IE (případně i Opeře) se cyklické měnění po 10 sec nepřerušovalo při přechodu
na jinou volbu (záložku) menu.
Pls, můžete mi někdo poradit?

Díky předem
Jirka
Jirka2013
Profil
Z organizačních důvodů jsem přesunul příklad na stránku www.jmpartner-test.webnode.cz (z původní www.jmpartner.webnode.cz).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jirku2013:
Animace GIFů při načtení nové stránky vždy začínají od začátku. Ve všech prohlížečích, pokud vím… a počáteční snímek nejde nijak ovlivnit.
Jirka2013
Profil
Máte pravdu, animace GIFů při načtení nové stránky vždy začínají od začátku, ale jen v IE a Opeře. V ostatních prohlížečích (Mozzila, Chrome , Safari, Maxthon,...) při změně stránky pokračuje animace bez přerušení dál; toto řešení se mi víc líbí. Asi by to šlo řešit nějakým flashem, ale v systému Webnode jsem to zatím nezkoušel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Nezapomeňte na odkaz na živou ukázku problému.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0